Amasya İtimat

  Google Maps Fotoğraftan Yer Bulma Nasıl Yapılır? – SosyalGram.com.tr

  Fotoğraflarda Konum Nasıl Açılır?, Haritadan Konum Takibi Nasıl Yapılır?, Google Maps Fotoğraftan Yer Bulma, Detaylar yazımızda…

  İnternet kullanımı gün geçtikçe artmakta ve buna bağlı olarak kullanılan sosyal medya uygulamaları sürekli geliştirilmektedir. Artık gidilmek istenen yere bazı uygulamalar sayesinde sadece fotoğraf kullanarak ulaşmak mümkün. Ayrıca Google Maps haritalandırma uygulaması sayesinde ulaşmak istediğiniz yere internet olsun olmasın gidebilmek mümkün hale gelmiştir.

  Sadece fotoğraf göstererek Google Maps üzerinden konumu bulma özeliği henüz tanımlanmamıştır ancak gitmek istediğiniz yerin adınız veya adresini yazarak bulunduğunuz konumdan en hızlı rotayı oluşturarak hedefinize varabilirsiniz. Sık kullandığınız adreslerin harita bilgisini indirebilir internetiniz olmadığı zaman haritayı açarak yol tarifine ulaşabilirsiniz. Google Maps üzerine fotoğraflı adres eklemek için yapılması gerekenler:

  • Google fotoğraf uygulamasını açıp adresinize ait bir fotoğraf seçin
  • “Diğer” tuşuna basın
  • Konum ekle butonundan adresi belirleyin
  • Talimatları tamamladıktan sonra Bitti butonuna basın

  Google Maps üzerine ekleyeceğiniz fotoğraflı adres sayesinde diğer ziyaretçiler daha kolay bilgi sahibi olabilirler. Özellikle işletmelerin fotoğraflı adres kullanımı müşteri sayısının artması için önemlidir. Ayrıca Maps üzerinde görünürlüğün artması için Sosyalgram.com adresinden Google Maps yorum satın al paketleri ile işletmenizin yorum sayısını artarak görünür olmasını sağlayabilirsiniz.

  Fotoğraflarda Konum Nasıl Açılır?

  Galerinizde yer alan Ayarlar sekmesinden Konum ve İnternet erişimini ayrıca Konum gösterme özelliklerini aktif hale getirin. Kameranızı açıp sağ üstte yer alan tuşa dokunup GPS butonunu aktif hale getirin. Bu sayede aradığınız konumu çektiğiniz fotoğrafla doğrudan açabilirsiniz.

  İşletmelerin doğru konumlarını Google Maps’e yüklemesi ve fotoğraf eklemesi müşterilerine ulaşmak için çok önemlidir. Ayrıca Goggle Maps yorumlarına bağlı olarak müşteriler tercihlerini belirlediği için Google harita kaydı satın al seçeneği ile gerçek kullanıcıların yorumları sayesinde daha çok müşteri kazanabilirsiniz.

  Haritadan Konum Takibi Nasıl Yapılır?

  Google Maps uygulamasını açıp Güncellemeler alanında yer alan Takip Ediliyor tuşuna basınız. Aşağıya kaydırarak size önerilenler arasında istediğiniz kullanıcıyı seçin ve Takip Et butonuna basın.

  Google Maps Fotoğraflar Nasıl Çekiliyor?

  Genelde sokak görümleri yürüyüşçüleri tarafından çekilmektedir. 15 adet kamera ile sokaklarda dolaşan yürüyüşçüler eksik olan fotoğrafları çekerek Google Maps’e eklenmesini sağlamaktadır. İşletmeleri ise kendi fotoğraflarını kendileri eklemektedir. İşletme görünürlüğünü artırmak için firma sahipleri Sosyalgram.com.tr adresinden SosyalGram.com.tr paketlerini 59,90 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabilmektedirler.

  Yorum Ekle