İnegöl Mobilya

İnegöl mobilya sektöründe yaşanan gelişmeler gerek ülkemizde gerekse dünyanın pek çok yerinde merakla takip ediliyor. Çünkü ilçe tek başına ülkemiz mobilya ihtiyacının yüzde 70’inden fazlasını karşılıyor. Dünyanın da 150’den fazla ülkesine mobilya ihracatı yapıyor. Dolayısıyla her yıl mobilyanın trendleri, modanın ne yönde seyredeceği İnegöl’de netleşiyor.

Onlarca mobilya imalathanesi bir taraftan birbirleriyle rekabet ederek sektörde var olmaya devam ederken diğer taraftan tüketicilere daha iyi hitap edebilmeye, ihtiyaçlarını ve isteklerini başarıyla karşılamaya çalışıyorlar. Bunun sonucunda da İnegöl mobilya kendi başına bir marka haline gelmiş bulunuyor ve evine, iş yerine mobilya almak isteyenler ilk tercihlerini İnegöl mobilyalarından yana kullanıyorlar. Özellikle de dijital mağazacılığın gelişmesi sayesinde ilçe mobilyalarına ulaşmak çok daha kolay oluyor.

İnegöl Mobilya Modelleri

İnegöl mobilya modelleri çeşitli başlıklar altında tüm dünyada olduğu gibi burada da kendini gösteriyor. Mesela en genel tabirle İnegöl Mobilyalarını şu modellerde toplayabiliyoruz:

 • Klasik mobilya modelleri,
 • Modern mobilya modelleri,
 • Avangart mobilya modelleri,
 • Retro mobilya modelleri,
 • Premium mobilya modelleri.

Bütün bu İnegöl Mobilya modelleri altında yüzlerce farklı seçenek bulunuyor ve bunların her birisi de farklı isimlerle isimlendiriliyor. Böylece tarzınızı, zevkinizi, bütçenizi, odalarınızı düşünerek kolayca tercih yapabilmeniz mümkün oluyor.

İnegöl Mobilya modelleri konusunda İnegöl Store firması beş yılı aşkın süredir dijital mağazacılık yapıyor. Yarım asra yaklaşan tecrübesini uzmanlar, çağın olanakları eşliğinde online ortama taşımış bulunuyorlar ve buradan tüm illerimize ve Avrupa ülkelerine satış gerçekleştiriyorlar. İster eski mobilyalarınızı yenileyecek olun isterseniz yeni evlenip yeni ev kuracak olun. Bütün aradıklarınızı firmada şu başlıklar altında bulabiliyorsunuz:

 • İnegöl Mobilya koltuk takımı,
 • İnegöl Mobilya yemek odası takımı,
 • İnegöl Mobilya yatak odası takımı,
 • İnegöl Mobilya köşe koltuk takımı,
 • İnegöl Mobilya genç odası takımı,
 • İnegöl Mobilya TV ünitesi takımı,
 • İnegöl Mobilya aksesuarları,
 • İnegöl Mobilya düğün paketleri.

Fiyatları

Fiyatları açısından İnegöl Store çok geniş bir seçenek sunduğu gibi bütün ürünlerinden çok cazip seçenekler sağlıyor. Böylece yüzlerce farklı mobilya modeli arasından bütçenizi yormadan dilediğinize sahip olma ayrıcalığı sağlıyor.

Firmanın ürünlerinin fiyatlarına baktığımızda bazı unsurların etkili olduğunu görüyoruz. Mesela mobilya modelin bunlardan birisidir. Yatak odası takımı, koltuk takımı, TV ünitesi ya da diğer ürün gruplarının hangisi olursa olsun her model tasarımcısının yeteneklerini sergilemektedir. Ardında güçlü bir emek vardır ve modellere göre üretim süreçleri, kullanılan malzemeler değişmektedir. Bu nedenle ürün gruplarının modelleri arasında fiyat farkı oluşmaktadır.

Ayrıca mobilyaların ve mobilya takımlarının içeriği fiyatlandırmada etkili olan bir diğer husustur. Özellikle takım halinde satılan mobilyaların her birisinin içeriği farklı olabilmektedir. Bazı koltuk takımları üç, bazıları dört parçadan olabildiği gibi bazıları iki üçlü, bazıları bir üçlü, bir ikili koltuk ihtiva edebilmektedir. Bu nedenle de takımlar arası fiyat karşılaştırması yapılırken mutlaka içeriği göz önünde bulundurulmalıdır.

Markalar her yıla yeni ürünlerle girmektedirler. Bu nedenle mobilya sektörünün tamamında yeni sezon, geçmiş sezon ürünleri olabilmektedir. Yeni sezon ürünlerine nazaran geçen sezon ürünleri biraz daha uyguna satılabilmektedir. Eğer tercihiniz en iyi İnegöl mobilyalarını en uygun fiyatlara almaksa rahatlıkla İnegöl Store’u tercih edebilirsiniz. Üstelik firma, bütün illere ücretsiz nakliye ve kurulum desteği sağlıyor. Pek çok ürününde 24 ay garanti vaat ediyor ve kurulumdan sonra garanti süresi başlıyor. Böylece size sadece yeni mobilyalarınızın keyfini sürmek kalıyor.

Yorum Ekle