İmam Hatip Lisesinden Mevlidi Nebi Anma Programı

İmam Hatip Lisesi Peygamberimizi Anma Programı Sundu

İlçemiz Şehit Bekir Özdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi, Mesleki Uygulamalar çerçevesinde bu hafta boyunca bir dizi kutlama etkinlikleriyle devam eden Hz. Peygamber’in Doğum Yıldönümü, Mevlid-i Nebi kutlamalarını 13/11/2019 Çarşamba günü (bu gün) yaptığı güzel bir salon programıyla taçlandırıldı.

Saat 10.30’da Müftülük Konferans Salonunda gerçekleşen program İstiklal Marşımız ve Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve Meali okunmasıyla başladı. Okul Müdürü Kemal Vehbi ONAY’ın Günün Anlam ve Önemini Belirten Konuşması, Peygamberimizin Kısa Hayat Kronolojisi, Erkek İlahi Ekibinden İlahiler, Hadis Okuma ve Açıklama sunumu, Dua ve Kapanış ile gönüllere taht kurdu.

Program sonunda Okul Müdürü Kemal Vehbi ONAY, emeği geçenlere teşekkür ederek kendilerini Taşova Öğretmenevinde yemek ikramında bulunarak taltif etti.

Öğle yemeği ikramından sonra Öğretmenevi bahçesinde programa emeği geçen öğrencilere Taşova İmam Hatipliler Derneği TAŞİMDER Başkanı Ömer Faruk GÜLTEKİN tarafından çeşitli ödüller verildi.

Okul Müdürü Kemal Vehbi ONAY ise öğrencileri ödüllendirerek onore eden TAŞİMDER Başkanı ve yönetimine teşekkür etti. TAŞİMDER’in çok özverili çalıştığını dile getirdi.

.

Fotoğraflar

Tevfik Öztürk:

https://archive.org/details/2019.11.13taihlimamhatiplisesimevlid-inebianmaprogrami

Semih Pasun:

https://archive.org/details/2019.11.13taihlimamhatiplisesimevlid-inebianmaprogrami-semihpasun-

Diğer Fotoğraflar:

https://archive.org/details/2019.11.13taihlimamhatiplisesimevlid-inebianmaprogrami-diger-

Videolar:

https://archive.org/details/2019.11.13taihlimamhatiplisesimevlid-inebianmaprogrami_201911

.

Okulumuz resim-video etkinlik arşivimiz

Okulumuz PDF haber arşivi

Yorum Ekle