İmam Hatip Lisesi Sporcularından Kaymakam ve Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret

İmam Hatip Lisesi Güreş ve Dart Takımı Sporcuları İlçemiz Kaymakamını ve Milli Eğitim Müdürünü Ziyaret Ettiler

Önce, 10 Aralık 2019 ve 30 Aralık 2019 tarihlerinde Amasya il merkezinde düzenlenen liseler arası kız ve erkekler dart ve erkekler güreş müsabakalarında çeşitli sıkletlerde il birinciliği, il ikinciliği ve il üçüncülüğü derecesi alan öğrencileri takımlar halinde Kaymakam Mustafa Berk Çelik makamında kabul ettiler. Öğrencilerimize ziyaretlerinde okul idarecileri ve öğretmenleri eşlik ettiler.

Dereceye giren tüm öğrencileri tek tek tebrik eden Kaymakam Mustafa Berk Çelik, ilçemizi Amasya’da en iyi şekilde temsil ederek dereceye giren ve güreş branşında 10 Ocak 2020 tarihinde Ordu ilinde ve dart branşında ise 15 Şubat 2020 tarihinde Rize ilinde düzenlenecek olan bölge müsabakalarına katılmaya hak kazanan öğrencilerimize bölge müsabakalarında ve derslerinde başarılar diledi.

İlçe Kaymakamını ziyaretlerinden sonra takımlar İlçe Milli Eğitim Müdürünü Ziyaret Ettiler

Taşova Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer okullar arası düzenlenen gençler güreş ve dart dallarında takım halinde Amasya il şampiyonu olan Şehit Bekir Özdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi sporcularını makamında kabul etti.

Amasya’da 10 Aralıkta genç erkekler güreş ve 30-31 Aralıkta genç erkek ve kızlar dart branşlarında düzenlenen yarışmalarda takım halinde il birincisi olan takımları kutlayıp tebrik eden Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer

“Öğretmen ve öğrencilerimizin elde ettikleri başarıdan dolayı gurur duydum ve mutlu oldum. Öğrencilerimizin derslerinde olduğu gibi sportif faaliyetlerde de başarılı olması bizleri daha da mutlu etmektedir. Sporun temel amacı, davranış belirleyici değerleri yaymak ve güçlendirmektir. Öğrencilerimizin bu alandaki başarısı kişisel ve psikolojik gelişimlerine de katkı sunacaktır. Yaşamda karşılaşacakları sorunlara çözümler getirmelerinde onlara rehber olacaktır. Bu başarıda emeği olan bütün öğretmenlere teşekkür ediyorum. Ordu ve Rize’de yapılacak bölge müsabakalarında sporcularımıza başarılar diliyorum” dedi.

..

Okulun archive.org Etkinlik Fotoğraf Arşivi

Yorum Ekle