İmam Hatip Lisesi Güreş ve Dart Sporlarında Bölge Finallerinde

İlçemiz Şehit Bekir Özdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi Güreş ve Dart Sporlarında Bölge Finallerinde

Taşova Şehit Bekir Özdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür V. Kemal Vehbi Onay,

“Amasya Okul Sporları Güreş Genç Erkekler Okul Müsabakalarında 4 öğrencimiz il birincisi olarak okulumuzu Ordu’da yapılacak güreş müsabakalarında temsil etme hakkı kazandılar.

Öğrencilerimiz Abdulah Temiz, Talha Özdemir, Uğur Alnıaçık ve Berat Kadir Akkaya’yı tebrik eder 13-14/01/2022 tarihinde Ordu’da yapılacak müsabakalarda başarılar dileriz.

Yine, 4-5 Ocak 2022 tarihlerinde Amasya Spor Salonunda yapılan Okul Sporları Genç A Kategorisi Dart Müsabakalarında okulumuz Şehit Bekir Özdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi, kız ve erkek takımları ile ilçemizi en güzel şekilde temsil etmiştir.

4 Ocak 2022 Salı günü yapılan Genç Erkekler Müsabakasında Okulumuz Taşova İmam Hatip Lisesi 3. olmuştur.

5 Ocak 2022 Çarşamba günü yapılan Genç Kızlar Müsabakalarında Okulumuz final müsabakasında 12 Haziran Lisesi’ni 3-1 yenerek ilimizi Rize de yapılacak olan okul sporları bölge yarışmasında temsil etme hakkı elde etmişlerdir.

Takımımıza ve çalıştırıcısı Serkan Ünal öğretmenimize teşekkür eder, başarılarının devamını temenni ederiz.” Dedi.

GÜREŞ SPORU

DART SPORU

.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberEmekli Öğretmen Turan’dan Teşekkür
Sonraki haberAYDINLAR AİLESİNİN ACI GÜNÜ
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581