İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ATATÜRK İLKÖĞRETİM ANASINIFINI ZİYARET ETTİ

 

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ATATÜRK İLKÖĞRETİM ANASINIFINI ZİYARET ETTİ

İlçemizin güzelleştirilmiş okullarından Atatürk İlköğretim Okulu’nun henüz yeni yapılıp eğitim öğretimin hizmetine bu öğretim yılında sunulmuş anasınıfını İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ali Rıza Atasoy, 12 Ekim 2011 günü ziyaret etti.

Hafif tonda güz yağmurunun yağdığı ılıman bir günün güzel bir ortamında başlayan gezi Atatürk İlköğretim Okulu idareci ve personelinin aynı sıcak tonda karşılamalarıyla devam etti. İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün sınıfları tek tek ziyareti esnasında, cam kavanozlara konulmuş renkli misket tanelerinin sağa sola dağılması gibi tatlı ve ahenkli bir görüntü oluşturuyordu. Sınıflar adeta renkli cam kavanoz gibi, minik öğrencilerimiz de adeta renkli bilyeler gibiydiler. Mükemmel bir şekilde dizayn edilmiş bina ve dersliklerde güleryüzlü ve sevecen öğretmenlerinin rehberliğinde öğrenimlerini sürdüren öğrencilerin arasına katılan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali Rıza Atasoy, derslerine katılarak onların oyunlarına bir süre eşlik etti. Daha sonra öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti.

Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Abdullah Seçkin ve Müdür Yardımcısı Ahmet Ulutaş’tan okulun çalışma durumları ve sorunları hakkında bilgiler alan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, kendisine sunulan küçük ikramın ardından Okuldan ayrıldı.
Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.