İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KAYMAKAM EMİN KAYMAK’I ZİYARET ETTİ

Kaymakam Vekili Emin Kaymak’a Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin Güneş beraberinde Maarif Müfettişleri Başkanı Naci Ülgen ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer ile birlikte Taşova Kaymakam Vekili Emin Kaymak’ı makamında ziyaret etti.

Güneş “Taşova ilçemizde yeni göreve başlayan Sayın Kaymakamımıza yeni görevinin hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah eğitim öğretim alanında birlikte güzel çalışmalar gerçekleştiririz” dedi.

Kaymakam Emin Kaymak “İl Milli Eğitim Müdürümüz ve beraberindekilerin bu nazik ziyaretinden dolayı memnun oldum. Kendilerine teşekkür ediyorum. Çocuklarımızın iyi birer eğitim almaları için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz” dedi.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberDÖNMEZ AİLESİNİN ÜZÜNTÜLÜ GÜNÜ
Sonraki haberYEŞİLIRMAK DERNEĞİ HİZMETE GİRDİ.
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasovapdfhaber05?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581