HALKLA GÖRÜŞME TOPLANTISI

İlçemiz Kaymakam Vekili Okan Yenidünya başkanlığında Kasım ayı halk toplantısı 15 Kasım 2018 Perşembe günü gerçekleştirildi.
Kaymakam Yenidünya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı toplantı salonunda düzenlenen Halkla Görüşme/Halk toplantısına katılanların talep ve isteklerini dinledi.
Vatandaşların sorun, sıkıntı, talep ve önerilerini birinci ağızdan dinleme fırsatı bulduklarını kaydeden Kaymakam Yenidünya;  “Bakanlığın yayımlamış olduğu genelgeyle her ay halk toplantıları düzenlediklerini belirterek, toplantıların vatandaşların sorun, talep ve isteklerinin dinlenilmesi, daha geniş halk kesimlerine ulaşılması ve halkın devletten olan taleplerinin yerinde alınarak takip edilmesi amacıyla yapılmaktadır” dedi.
Toplantıya Kaymakam Yenidünya ile birlikte  Tarım ve Orman Bakanlığı İlçe Müdürü Mustafa Okur, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Murat Çağlayan, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Barış Gündüz, Yazı İşleri Müdürü Bünyamin Şahin, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Uğur Başgül ve vatandaşlar katıldı.

Yorum Ekle