ADALET VE KALKINMA PARTİSİ TAŞOVA BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI NİYAZİ ÖZKAN’DAN BASIN AÇIKLAMASI

1977 Tarihinde Amasya ili Taşova ilçesinde doğdum. İlkokulu Taşova’da, ortaokulu Tokat Erbaa ilçesinde, lise tahsilimi de Taşova lisesinde tamamladım. Halen Taşova Ak Parti üyesiyim, Taşova’da ikamet etmekteyim, Amasya Orman İşletme Müdürlüğü, Taşova Orman İşletme Şefliğinde çalışmaktayım. Evli ve 3 çocuk babasıyım.
İlçemizin kurulmasında (1944) önemli rol oynayan, ilçenin ilk arzuhalcisi ve Demokrat Partinin kurucularından biri olan ismini taşımakta olduğum rahmetli dedem Niyazi Özkan ile başlayan aile siyasi hayatımız, babam Gönül Hayati Özkan ile aktif bir şekilde devam etmektedir.
Partimizde her ne kadar üyelik dışında resmi bir şekilde görev almamış olsam da siyasi anlamda aktif bir şekilde çalışmalarıma devam etmekteyim.
17/25 Aralık süreciyle başlayan 15 Temmuz ihanet şebekesi feto/pdy ve iltisaklı işbirlikçilerine karşı Sayın Cumhurbaşkanımızın hem yazılı hem de görsel talimatları doğrultusunda aktif bir şekilde mücadeleyi sürdürmekteyim.
Talip olduğumuz görevin ne kadar zor ve mesuliyet gerektirdiğinin bilincindeyim. Şunu belirtmek isterim ki; Allah nasip eder ve görev şahsıma verilirse Ak Parti Genel Merkezimizle milletvekillerimizle, il ve ilçe başkanlıkları, kadın kolları, gençlik kolları, mahalle temsilcileri, delege ve üyelerimizle uyumlu bir şekilde Taşova’mıza hizmet edeceğiz. Bu minvalde sloganımız hak, adalet, eşitlik, ehliyet ve liyakat olacaktır.
İşte bunun için Taşova’da ve Taşova dışındaki tüm hemşerilerimizle istişare halinde bulunarak ilçemizin üniversiteler başta olmak üzere siyasal, sosyal ve ekonomik tüm bileşenleri ile yani ortak akıl ile ilçemizi yöneteceğiz.
Rengi, dili, dini, ırkı ne olursa olsun dünyada ki tüm mazlumların ve mağdur insanların umudu olan Sayın Cumhurbaşkanımızın bize hedef gösterdiği Gönül Belediyeciliği’ni inşa etmek için var gücümüzle çalışacağız.
Çıkmış olduğumuz kutlu yolda takdir evvela Allah’ın sonra siz Taşovalı hemşerilerimindir. Adaylık sürecinde partimizin tüm aday adaylarına başarılar diliyorum.

Yorum Ekle