Halk Eğitim Merkezi Kursları İkinci Yarıyılda Devam

Halk Eğitim Merkezi Kursları İkinci Yarıyılda Devam

Taşova Halk Eğitimi Merkezi (HEM) Müdürü Mithat Yılmaz, 2015-2016 öğretim yılı 2. Yarıyılında yeni kurslar açmayı planladıklarını söyledi.

Yılmaz, Taşova HEM olarak 2015 – 2016 öğretim yılı 2. Yarıyılı içerisinde açılması planlanan kursların mesleki kurslar ve sosyal kültürel kursların olduğunu belirtti.

Yılmaz, açmayı planladıkları kursları ise şöyle sıraladı:

4-6 Yaş Çocuk Eğitimi ve Etkinlikleri Kursu, Diksiyon Kursu, Motorlu Taşıtlar Sınav Sorumlusu Kursu, Avcılık Eğitimi Kursu, Halk Oyunları Kursu, Bağlama Kursu, Hijyen Eğitimi Kursu, Bilgisayar Kullanım Kursu, Bilgisayar Destekli Muhasebe Kursu, Y.Dil (İngilizce, Fransızca, Almanca) Kursu, Isı Yalıtımları ve Doğalgaz Tesisatçılığı Kursu, Proje Hazırlama Teknikleri Kursu, İş Makineleri Kursu, Kalorifer Doğalgaz Ateşçiliği, Budamacılık,  Meyvecilik, Seracılık, Ebru ve Hat Sanatı gibi kursların açılması planlanmıştır.

Kurslara katılmak isteyenlerin Taşova HEM’e müracaat etmeleri gerektiğini vurgulayan Yılmaz, yeterli sayıda müracaat halinde başka kursların da açılabileceğini hatırlattı.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberOkul Müdürleri Değerlendirme Toplantısı yapıldı
Sonraki haberTARSİM’den YARARLI BİR SEMİNER
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581