HAKAN GÜNAL; “MUTLUYUZ”

Hentbol Erkekler Süper Ligi’ni 4. olarak bitiren Taşova Hentbol Spor Kulübü antenörü Hakan Günal maçdan sonra gazetemize açıklamada   bulundu.

Takımımız Antrenörü Hakan Günal, final maçını galibiyetle bitirdikleri için mutlu olduklarını söyledi.

“Ligde sezon sonu dört ya da beşinci sırada bitirmemiz belli olduğu için takımımızın maça konsantre olması biraz zor oldu” diyen Günal, şöyle devam etti:

“İzmir Büyük şehir Belediye Spor’un da play outa puan taşımak için maça asılacaklarını biliyorduk. Maalesef İzmir takımının sezon içerisinde yaşadığı sıkıntılar son maça da yansıdı. Oyuncularımız maça iyi başlamakla beraber hatta bir ara fark bizim lehimize beş sayıya çıktı ancak maç içerisinde konsantremizin kaybolması neticesinde ilk yarı 12 – 12 eşitlikle sona erdi. Devre arasında yaptığımız konuşmalarla konsantremizi yeniden sağladık ve maça ağırlığımızı koyduk. Taşova takımının şöyle bir misyonu var iyi bir hikayesi var ve iyi başlayan hikayenin iyi bitmesi gerekiyordu.”

Lige Konya Selçuklu Belediyespor galibiyeti ile başladıklarını hatırlatan Güna l”Son maçımızı da galibiyetle bitirmek istiyorduk ve sporcu arkadaşlarım bunu sağladılar. Bu hikayenin ilk bölümünü iyi bir şekilde bitirdik. Umarım bu hikayenin devamı play – off maçlarında gerçekleşecek ve play-off maçlarında da hedefimiz ilk dört takım arasına kalmak. Bunu da sağladığımız takdirde Taşova’lı seyircilerimize güzel bir hediye bırakacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

 

 

Yorum Ekle