Amasya İtimat

GÜRSULULAR DERNEĞİNDE BİROL GEGİN DÖNEMİ

İlçemizin İstanbul’da faaliyet gösteren en eski ve başarılı derneği olan Gürsulular Derneği olağan kongresi yapıldı.  Yapılan genel kurul sonucunda dernek başkanlığına  eski Amasya İl Dernek Başkanı Birol Gegin seçildi.

20 Ocak 2013 Pazar günü Eyüp’teki dernek merkezinde yapılan olağan genel kurula katılım oldukça yüksek olup, bugüne kadar yapılan genel kurulların en kalabalığı  olarak  tarihe geçti.

Genel kurul  mevcut dernek Başkanı Kamil Ateş’in konuşması ile açıldı. Kamil Ateş, yönetim kurulunda görev aldığı sürece  yaptıkları faaliyetleri ve yaşadığı sıkıntıları anlattı. Genel kuruluu üyelere  hayırlı olmasını dileyen Kamil Ateş,  seçilecek yönetime başarılar diledi.  Konuşmanın ardından divan başkanlığı oluştururuldu.

Divan başkanlığına Gürsel Sümer, Hakan Çakmak, Osman Duman  ve Sebahattin Günay seçildi. Divanın teşekkülünün ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu.
Mevcut yönetim kurulunun faaliyet raporu ve gelir giderleri, denetim kurulunun raporları okunup, ibrası yapıldıktan sonra  seçime geçildi. Dernek yönetimine aday olan Birol Gegin ve Cihangir Duman aday olduklarını belirterek  divana listelerini sundular.
Adaylar Cihangir Duman ve Birol Gegin  konuşma yaparak projelerini açıkladılar. 239 üyenin katıldığı genel kurulda 237 üye oy kullandı.  Oyların 121’ini  alan Birol Gegin dernek başkanlığına seçilirken, diğer aday  Cihangir Duman 111 oy  aldı. 5 adet  oy ise geçersiz sayıldı.

Yeni yönetim 2 yıl süre ile görev yapacak olup, seçim sonucunda tebrikleri kabul eden Birol Gegin;  “Katılımcılara  teşekkür ederek kazananın derneğimiz olacağını, hizmet için caba sarfedeceklerini”  söyledi.Biz de Birol Gegin ve yönetimi kutlar, başarıların devamını dileriz.
DERNEK BAŞKANLIĞINA SEÇİLEN YÖNETİM KADROSU:
Yönetim Kurulu Asil:
1-BİROL GEGİN
2-KAMİL ATEŞ
3-HİLMİ SEVİNÇ
4-SERDAR ÖZDİLEK
5-ABDURRAHMAN KURT
6-EMRE AYDEMİR
7-MEHMET FİŞEK
8-YILMAZ ÖZTÜRK
9-SELÇUK ÇOLAKOĞLU
10-BAYRAM AYDÖNER
11-ÖMER FİŞEK
12-SELAMİ YAVUZ
13-SEMİH GEGİN
14-GALİP YILDIRIM
15-ZAFER GÜNAY
Yönetim Kurulu Yedek
1-ADEM PULUR
2-BURHAN HALİS
3-SALİH ÖZTÜRK
4-YILDIRAY GEGİN
5-ERGİN NEMLİ
6-OSMAN ÜNAL
7-HASNA ŞAHİN
8-NECMİ SÜMER
9-DAVUT GÜLER
10-MEHMET YALÇIN
11-ALİ ÜSTÜN
12-ÖMER GEGİN
13-AYHAN GEGİN
14-EROL RAMAZAN YALÇIN
15-GÜNGÖR ERSOY
Denetleme Asil:
1-MEHMET GÜNAY (HÜRŞİT OĞLU)
2-HAKAN ÇAKMAK
3-KENAN GEGİN
Denetleme Yedek:
1-CEVAT GÖKREM
2-UFUK ÇOLAKOĞLU
3-MURAT HALİS
Denetleme Yedek:
D9Z_P1010248 B6Z_P1010244 124_P1010242 2C9_P1010252

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.