Güreş Hazırlık Turnuvası Yapıldı

Güreş Hazırlık Turnuvası Yapıldı

Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 7 tane takımın katılımıyla u11 ve u13 yaş kategorilerinde 15 Mayıs 2022 Pazar günü Taşova Spor salonunda güreş hazırlık turnuvası gerçekleştirildi. Turnuvaya; U 11: 45, U 13’de 37 olma üzere 82 minik güreşçimiz katıldı. Güreşseverler hilesiz, şikesiz güzel bir turnuva  izlediler.

Gençlik ve Spor İlçe Müdür Vekili Sercan Şenel yaptığı açıklamada,

Gençlik Haftası Etkinlikleri Kapsamında Taşova Gençlik Ve Spor İlçe Müdürlüğü olarak 7 tane takımın katılımıyla (Taşova, Suluova, Gümüşhacıköy, Reşadiye, Niksar, Erbaa ve Tokat) u11 ve u13 yaş kategorilerinde güreş hazırlık turnuvası gerçekleştirdik. Bu müsabakalarda en büyük amacımız sporcularımıza minder tecrübesini artırmaktı. Organizasyonun gerçekleşmesinde bizlere destek veren Amasya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze, Belediye Başkanımıza, Taşova Belediyesi Spor Kulübü Başkanımıza, katılımcı ilçelerimizin Gençlik ve Spor İlçe Müdürlerine, antrenör arkadaşlarımıza, hakemlerimize ve kurum personeli mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim”

dedi.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberGÜNDÜZ ve ÖNLÜK AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ
Sonraki haberRESİM SERGİSİ ÇARŞAMBA GÜNÜ AÇILIYOR…
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581