GÜNEŞ ORGANİZASYON TÖRENLE HİZMETE GİRDİ.

İlçemizde hizmete giren, Düğün Organizasyonu denildiğinde ilk akla gelen Güneş Organizasyon, Kadir Torun Caddesinde hizmete girdi.

19  Mart 2021 Cuma günü saat 13.30’da  Belediye Başkanı  Bayram Öztürk, İlçe Müftüsü   Ferhat Koçak, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Bünyamin  Şahin, siyasi parti ilçe Başkanları,  STK  temsilcileri  ve vatandaşlar  katıldı.  Belediye Başkanı Bayram Öztürk’ün konuşmasından sonra İlçe  Vaizi  Yusuf Kervan’ın  açılış duası ile kurdele kesilerek iş yeri gezildi.

Umut Güneş Kesim’in işletme sahibi olduğu  Güneş Organizasyon, farklı  hizmetleriyle Taşova’nın gönlüne girecek. İşletme; Söz ve nişan organizasyonu, kına, doğum günü organizasyonu, hastane yeni doğan süslemeleri, mezuniyet geceleri, evlilik teklifi, balon süslemeleri, Mobil sahne, Kurumsal yemek ve davetler, Açılış kokteyl ve davet organizasyonu, Mekan süsleme gibi hizmetleri sunuyor.

Umut Güneş Kesim yaptığı açıklamada, ”Bizim amacımız sizin en değerli gününüzde,  sadece konuklarınızla ilgilenmenizi sağlamaktır. Güneş  Organizasyon’un hedefi, gelen konuklarınıza kaliteli ve unutamayacakları hizmeti vermektir. Hayal ettiğiniz organizasyonu bizlere tarif edin, bizler gerçekleştirelim. Düğün kınası organizasyonları ister dünya evine girmeden önce, ister çocuğunuzun sünnet düğünü organizasyonu öncesinde olsun, hayatınızın en önemli günlerinden önceki kına eğlencesi, geleneklerimiz arasında en özel olanlardan biridir. Sevdiklerinize heyecan ve mutluluğunuzu rüya gibi geçirmenizi sağlama konusunda iddialıyız. Sünnet kınası ve düğün kınası organizasyonu seçeneklerimiz ile size hizmet vermekten mutluluk duyarız. Kına Gecesi, Kına tahtı kiralama, minderler ve diğer dekoratif aksesuarlarla  tasarlıyoruz. Müstakbel gelinin sultanlar gibi ağırlanacağı şatafatlı kına tahtı çeşitleri ile büyülü kına atmosferine ne büyük katkı sağlayacağını ancak Güneş Organizasyon farkıyla alacağınız kına organizasyon hizmeti ile görebilirsiniz. Kına yakımı esnasında kullanılacak aksesuar ve ekipmanları, kına gecesi organizasyonu kapsamında tedarik ediyoruz” dedi.

Yorum Ekle