Amasya İtimat

GÜLE GÜLE GİT SAYIN KAYMAKAMIM GÜLE GÜLE…

15 Mart 2007 tarihinde ilçemiz de göreve başlayan Kaymakam Özkan DEMİREL’in  Diyarbakır Hani İlçesi Kaymakamlığına atanması dolayısı ile onuruna Torunlar Tesislerinde veda yemeği verildi.

 

17 Ağustos 2009 Pazartesi akşamı saat 20.00’de verilen veda yemeğine, 300’e yakın kişi katıldı. Her şeyin çok mükemmel olduğu Torunlar Tesisleri Havuz Başında; İlçe Kaymakamı Sayın DEMİREL ve EŞLERİ, duygu yüklü bir konuşma yaptılar. Evlenme cüzdanımda TAŞOVA yazıyor, sizleri unutmam mümkün değil, dedi. Buradan askere gittiğini, burada evlendiğini de söyleyen İlçe Kaymakamı Özkan DEMİREL, hakkınızı helal edin, diyerek konuşmasını tamamladı.

Taşova Belediye Başkanı Özgür ÖZDEMİR ve önceki Belediye Başkanı Mustafa KORKMAZ’ında konuşmalarından sonra plaket töreni yapıldı. Daha sonra Ses Sanatçısı Sevda GÜL sahne alarak o güzel sesi ve türküleri ile geceye renk kattı.
İlçe Kaymakamımız Özkan DEMİREL ile görev süresince; Taşova Gazetesi ve CHA olarak çalışmak çok güzeldi. Yeni görev yerinde de aynı duyarlılığı göstereceğini umuyor, başarılar diliyoruz.
CHA-Taşova Gazetesi

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.