Gülcan Yenice Erdem’in Kitabı talihlilere teslim ediliyor

Sitemizin gelirlerinden ziyaretçilerimizle paylaşmak adına başlattığımız hediye kitap uygulamamızın ikincisi 7 Aralık 2019 günü sonuçlanmıştı.

1 Aralık’da konu ile ilgili paylaştığımız habere ve o haberin facebook paylaşımlarına 7 Aralık gece yarısına kadar yorum yazan  43 kişi arasından yaptığımız çekilişle 10 kişi Gülcan Yenice Erdem’in ”Mübadil Oldum” isimli kitabını almaya hak kazandı.

Cekilisyap.com isimli internet sitesi üzerinden gerçekleştirdiğimiz çekiliş sonucunda kazanan isimlerden: Fatma Küçük Gümüş’e ait kitap kendi isteği üzerine Tevfik Öztürk’e, Karanfil Önder’in kitabı yine kendi isteği üzerine Sami Kara’ya teslim edilirken, Vijdan Fırat’ın kitabı Murat Güngör’e verildi. Selahattin Önder ve Necmettin Celep’e sitemiz Editörü Ahmet Günaydın, Talip Korkmaz’a Taşova Havadis Gazetesi sahibi S. Kürşad Günaydın tarafından kitapları bizzat kendilerine takdim edilirken,  Leyla Çalık Şenyer, Cenk Caba ve Kadir Aslan’a PTT Kargo ile gönderildi.

Yazarımız Gülcan Yenice Erdem’in ”Mübadil Oldum” VE “Ayrılık Olmasaydı”isimli kitaplarını ücreti mukabilinde gazetemizden temin edebilirsiniz.

Yorum Ekle