Gnosis (GNO) Coin nedir? Geleceği ve Toplam Arz

Son yıllara damgasını vuran dijital paralar hakkında bir çoğumuz henüz fikir sahibi değil. İnternette bu konuda güvenilir kaynak bulmak oldukça zor. Özellikle bu konulara ilgi duyan ancak kripto paralar hakkında bilgi sahibi olmayanlar için daha fazla araştırma yapmak çok önemli.

Kripto paraları araştıran ve bu konuda yeterli bilgiye sahip olanlar piyasalara yeni çıkan kripto paraları daha mantıklı birere araç olarak görüyor. Bu yazımızda Binance borsasında yeni listelenen Gnosis (GNO) coin hakkında sizlere bilgileri aktaracağız.

Gnosis (GNO) Coin nedir?

Gnosis, 2017’den beri merkezi olmayan ticaret protokollerini araştırıyor ve geliştiriyor ve Ethereum ile ticaret yapmanın daha iyi yollarını getiriyor.

Gnosis, merkezi olmayan finans için yeni piyasa mekanizmaları oluşturur. Birlikte çalışabilir üç ürün grubu, Ethereum’da güvenli bir şekilde dijital varlıklar oluşturmanıza, ticaret yapmanıza ve tutmanıza olanak tanır.

Gnosis Geliştirici Portalı tanıtımlar, teknik belgeler ve öğreticiler sağlar ve Gnosis Ekosistem Fonu (GECO) ekiplere Gnosis’i geliştirmeleri için mentorluk, pazarlama ve 100.000 $’a kadar finansman sağlar.

Gnosis (GNO) Toplam Arz ve Geleceği

Gnosis maksimum ve toplam arz miktarı 10.000.000 GNO ile sınırlandırılmıştır. Gelecekte bu miktar kesinlikle arttırılamayacaktır. Şuan dolaşımda 1.504.587 GNO coin bulunmaktadır.

GNO coin satın almak için Kraken ve Binance borsalarına kayıt olabilirsiniz. Herhangi bir kripto para satın almadan önce mutlaka teknik analiz hakkında bilgi edinmelisiniz.

Kripto Para Teknik Analiz Nedir?

Kripto para ve finansal ürünleri satın almadan önce bir uzmana danışmalı ya da yeterli bilgiyi edinmek için ciddi araştırmalar yapmalısınız. Kripto para teknik analiz bilgisi bazı hataları yapmadan önce bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Teknik bilginizi geliştirmeden herhangi bir yatırım yapmanız üzücü sonuçlar doğurabilir.

Not: Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorum Ekle