GEYDOĞAN KÖYÜ DERNEĞİNDEN GÖRKEMLİ KONGRE

TURAN AKDENİZ BAŞKAN SEÇİLDİ
Taşova ilçemiz Geydoğan Köyü Yardımlaşma Derneği, pandemi münasebetiyle ertelediği olağan kongresini   10 Ekim 2021 Pazar günü yoğun bir katılımla gerçekleştirdi.
Kongreye dernek üyeleri yoğun ılgi gösterirken, tek aday olarak kongreye giren Geydoğan Köyü Derneği tüm üyelerin sevgisini ve sempatisini kazanmış Genç isim Turan Akdeniz kongreye katılan tüm üyelerin oylarıyla dernek başkanı seçildi.
Turan Akdeniz, Taşova Dernekler Federasyonu ve Amasya İl Derneği yönetiminde de görevleri olan ve önceki dönem Bağcılar Belediyesi Meclis üyeliğine de  aday olmuştu.  Özelde saygın bir meslek sahibi  olan ve dernekler camiamızca da sevilen bir  isim.
Turan Akdeniz’in yeni dönemde ekibiyle başarılı çalışmalar yapmasını bekliyoruz.
Divan Kurulu: Mehmet Öztürk, Şaban İlçe, Abdurrahman Tuncel, Sabit Aydoğan
DERNEK YÖNETİM KURULU
TURAN AKDENİZ /Başkan
Şafak Hisar-Zihni İlçe –Sinan Taylan-Ahmet Mülayim –Fatih Taylan-Osman Atmaca-Engin Önder –Sinan Önder –Ersin Yiğit- Memiş Tuncel- Mahmut Aydın –Eren Yıldız-Muammer İlçe –Muharrem Metin –Selim Aydoğan-Sami Şahin-Ertuğrul Cengiz
Kongre sonunda Katılımcılara hitaben bir teşekkür konuşması yapan Başkan   Akdeniz konuşmasında ;
“Sayın Divan ve Derneğimizin  değerli üyeleri, sizleri saygıyla selamlıyorum. Bugün derneğimiz için özel ve önemli bir gündü. Bugüne kadar derneğimizde başkanlık görevi ve yönetimlerde bulunan üyelerimize ve destek vererek derneğimizin bugüne gelmesine vesile olan sizlere teşekkür ediyorum .Derneğimizin bu dönemdeki yönetimine yönetim kurulum olarak talip olduk. Sizlerin de yetkıi vermesiyle inşallah görev süremizde köyümüze ve bizlere layık ve de yakışan iş ve işlemleri sizlerin de destekleriyle yapacağız inşallah. Bugün kongremize katılan 80 arkadaşımız demek oluyor ki biz derneğimiz için buradayız, bundan sonra da burada olacağız demişlerdir. Aynı özveriyle sizlerin de destekleriyle biz de yönetim kurulu  olarak en güzel etkinlık ve faaliyetleri yapacağız. Köyümüz ve derneğimiz bizim için önemlidir. Derneğimizi gerek Taşova’mız gerekse Amasya camiamızda layık olduğu şekliyle temsil edeceğiz.
Yönetim kurulumuzdaki tüm arkadaşlarla biz görevimizi yapacağız asıl, yedek mevzuu değildir. Sizlerden ricam desteklerinizi  bugünkü gibi görev süremizde de devam ettirmeniz. Ben buradan mazeretleri nedeniyle aramızda olamayan duyarlı üyelerimize de teşekkür ediyorum, inşallah bundan sonra ki süreçte desteklerinizi  bekliyorum. Ben değil, BİZ diyerek görevimizi  yapacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın . Allah’ın izniyle sizlerin de desteği ile güzel çalışmalar yapacağız inşallah‘’ dedi.
Salih TURGUT

Yorum Ekle