Amasya İtimat

Genç Girişimci Fazla’nın Röportajı çok yakında Show Türk kanalında

Bir çok konuda ilklere imza atan 1964 yılında kasaba olan ve 2014 yılında kapanan Alpaslan beldemiz, ülkemiz genelinde beldeler arasında ilk kez müze kurulan, Taşova merkezin dışında ilk kez ortaokul açılan, üç dönem Türkiye Büyük Millet Meclisinde görev yapan ilk milletvekilimiz merhum Vehbi Meşhur’u meclise gönderen, merhum Arif Meşhur ile TRT’ye ilk Türk Halk Müziği sanatçısını gönderdi.

Daha bir çok ilklere imza atan Seyyid Nureddin Alpaslan hazretlerinin kurduğu Alpaslan beldemiz beldenin son belediye başkanı Durmuş Özer’e ait bir de özel müzeye sahip. Taşova’nın ilk kurumsal marketinin kurulduğu Alpaslan; öncelerde soğanı, kirazı, Göz mesire yeri, tarihi Ekşiare ağacı ve dinlenme parkıyla da göz dolduruyor.

Yeniliklere son derece açık bin yüz nüfuslu beldede 33 yaşındaki Genç girişimci Emre Fazla 28 Mart 2024 günü kalabalık bir davetli topluluğunun katılımıyla Zuday Cafe’yi hizmete açmıştı.

Zuday Cafe Ailesi Emre Fazla’nın Show Türk Ekonomi Dünyasındaki Röportajı Haziran ayında Show Türk kanalında yayınlanacak.

Yorum Ekle