Amasya İtimat

FUTBOL TURNUVASINA 16 TAKIM KATILIYOR

Amasya İl Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından 2006 yılında başlatılan ve geleneksel hale  getirilerek bu sene 11.si yapılacak dernekler arası tam saha  (11 erli) futbol turnuvası için  katılım suresi 05.03.2017  günü dolduğu için bugün saat 13.00’de İstanbul Alibeyköy’de Öz Alibeyköy Spor Tesislerinde yapılan toplantı ile son şeklini aldı.

Amasya İl Derneği Yönetimi  ve  Katılımcı derneklerin temsilcilerinin hazır  olduğu toplantıda katılım  şartları gereği listeler teslim alındı ve  16 Köy dernek futbol takımı il  11. Futbol turnuvasının oynanacağı  Komite  başkanı Engin Eser tarafından  toplantıda duyurusu  yapıldı.

Amasya İl Derneği Başkanı Aslan SARIKAYA yaptığı açıklamada ”2017 yılı 19.03.2017 pazar günü  başlama  vuruşu ile  başlayacak turnuvanın  Hepimiz  için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bugün  itibarı ile  bizler  açılış ve  yürütme  ile ilgili çalışmalarımıza hız vereceğiz. Gerek saha  gerekse  hakemler gerekse  basın ile  ilgili duyurularımızı üst  düzeyde yapacağız. Bilginiz Olsun  ALTINTOPRAK Arsa Ofisi (Sinan Karamelek-Murat Çakmak) bu sene basın sponsorumuz oldu. MEDYA  FM  93.9  da geçen sene  olduğu gibi  turnuva ile ilgili programımızın  yayınları Salih Turgut’un sunduğu Anadolu’nun Sesi programında her Cumartesi  tanıtımı yapılırken  bizler  konuk olarak turnuva ve ile  ilgili gelişmeleri  kamuoyu ıle  paylaşacağız. Ayrıca www.amasyahaber.com Salih Turgut  ‘da Turnuvamızın duyurusu ve  her  hafta  maçların haberlerini Amasya haber sitesinden  yaparak  kamuoyu ile  paylaşacak. Amacımız Turnuva  ile  ilgili tüm  yaşanan  güzellikleri basın sponsorumuzun desteği ile  tüm  dünyaya duyurmak. Turnuva  ile  ilgili daha  net bir çalışmayı  12.03.2017 günü yapacağımız toplantı ile  kamuoyu ile  paylaşacağız. Katılım sayısı  üzerinden gruplar belli edilerek kura ve fikstür  çekimi yapılacaktır. Toplantı saati ve yeri ayrıca derneklerimize ve kamuoyuna  duyurulacaktır. Katılımcı derneklerimize duyarlılıkları ve geleneksel turnuvamıza katılarak bizlerle beraber oldukları için yönetimim adına teşekkür ediyorum.” dedi.

AMASYA İL DERNEĞİ 11.GELENEKSEL DERNEKLER  ARASI FUTBOL TURNUVASINA KATILINA  DERNEKLERİMİZ.

1-TAŞOVA-BORABAY KÖYÜ DERNEĞİ
2-MERKEZ-DAMUDERE KÖYÜ DERNEĞİ
3-TAŞOVA- BELEVİ KÖYÜ DERNEĞİ
4-TAŞOVA -TEKKE KÖYÜ DERNEĞİ
5-MERKEZ -KARSAN  KÖYÜ DERNEĞİ
6-TAŞOVA-GEYDOĞAN KÖYÜ DERNEĞİ
7-GÜMÜŞHACIKÖY- KÖSELER  KÖYÜ DERNEĞİ
8-MERKEZ GÖKDERE KÖYÜ DERNEĞİ
9-GÖYNÜCEK -İKİZYAKA-ÇAYKIŞLA  KÖYLERİ DERNEĞİ
10-MERKEZ- UYGUR  KÖYÜ DERNEĞİ
11-TAŞOVA -DEVRE KÖYÜ DERNEĞİ
12-MERKEZ -BEKE KÖYÜ DERNEĞİ
13-MERKEZ- SARAYÖZÜ KÖYÜ DERNEĞİ
14-TAŞOVA –ULUKÖY KÖYÜ DERNEĞİ
15-GÖYNÜCEK- ÇEVRE KÖYLERİ DERNEĞİ
16-MERKEZ – KARAİBRAHİM KÖYÜ

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.