Fuar Stand Tasarımı

Fuarlarda yer almak istediğinizde fuar ziyaretçilerinin ürünlerinizi ve firmanız hakkında bilgi alabilmesi için bir stand açmanız gerekiyor.

Açacağınız stand ne kadar göz doldurursa ve güzel olursa ziyaretçi alma olasılığı arttığı için fuar standı çok büyük önem arz ediyor.

Bu alanda hizmet veren Creostand fuar stand ihtiyacınızda size çok yardımcı olacak. Fuarda yer almak istediğinizde ilk olarak ziyaretçileri ağırlamak için bir stand ihtiyacınız olacağı için bu noktada doğru tercihte bulunmanız gerekiyor.

Hem fiyat hem de model çeşitliliği bakımından Creostand sizin için en iyi çözümleri sunmak için hizmet veren bir firma.

2011 yılından beri hizmet veren Creostand hem ülkemizde hem de dünyanın çeşitli yerlerinde yapılan fuarlarda sizin için çözümler üreten bir yerli firma.

İlk etapta Setup Tasarım markası ile hizmet veren firma 2020 yılında yaptığı isim değişikliğiyle birlikte Creostand markası altında hizmetlerini sürdürüyor.

Türkiye’de ve dünyadan bir çok önemli kurumsal markalara fuar standı kiralama, fuar stand tasarımı, kongre standı, iç mekan tasarımı, ürün teşhir üniteleri, ofis ve iç mekan tasarımları, fuar ekipman ve malzeme kiralama hususunda hem destek hemde uygulama hizmeti veriyor.

Firmanın https://www.creostand.com/ adresinde hizmet veren sitesinde yaptığı projelere ve örnek standlara rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz.

Fuar stand fiyatları konusunda sizin için en uygun fiyatlarla hizmet vermeyi şiar edinmiş olan Creostand’ın web sitesini ziyaret ederek ürünleri ve hizmetleri hakkında daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Ahşap standlar, maxima standlar, modüler standlar gibi bir çok farklı projesini görebileceğiniz firma bugüne kadar 18 farklı ülkede başarılı projelere imza atmış durumda.

Yorum Ekle