Amasya İtimat

Fotoğrafı tasarımda kullanın

Stok fotoğrafçılığı aslında daha iyi tasarımlar oluşturmanıza ve pazarlama hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Yapmanız gereken doğru türde bir görüntü bulmak ve onu tasarımınızı geliştirecek şekilde dahil etmektir.

Stok fotoğrafçılığının bu kadar popüler olmasının önemli bir nedeni, değerli zaman ve para tasarrufu sağlamasıdır.

Profesyonel fotoğrafçılık ekipmanlarına para harcamanıza, yüksek kaliteli fotoğrafların nasıl çekileceğini öğrenmenize ve hatta resim düzenleme ile uğraşmanıza gerek yok. Bu, özellikle küçük bir ekipseniz ve görseller işiniz veya ürününüz için temel değilse yararlıdır.
Fotoğrafları kendiniz çekmeseniz ve profesyonel bir fotoğrafçıdan hizmet almayı düşünseniz bile, yine de oldukça maliyetli olur.

Tüm bu zorlukları, kolayca indirip sunumlarınıza, infografiklerinize, sosyal medya gönderilerinize ve diğer tasarımlarınıza ekleyebileceğiniz, kullanıma hazır, yüksek kaliteli bir stok fotoğrafla karşılaştırın.

Sadece çok daha kolay ve hızlı.

Stok fotoğraf kullanmanın bir diğer büyük avantajı, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda seçeneğiniz olmasıdır. Milyonlarca ücretsiz ve ücretli stok fotoğraf var ve ihtiyaçlarınız için mükemmel bir şey mutlaka bulacaksınız.

Tematik arka planlar oluşturun

Tasarımlarınızın arka planında stok fotoğrafları kullanmak oldukça yaygındır.
Marka kişiliğinizle uyumlu mükemmel arka plan resmini bulduğunuzda, onu basit bir fotoğraftan daha yaratıcı bir şekilde nasıl gösterebileceğinizi düşünün.

Başlıklarınıza kişilik ekleyin

İster açılış sayfanız ister infografik için olsun, stok fotoğraflar başlığınızı öne çıkarmanın ve hedef kitlenizin dikkatini çekmenin mükemmel bir yoludur.
Başlıklarınız genellikle ziyaretçilerin veya görüntüleyenlerin göreceği ilk şeydir. Genel temaya veya konuya ekleyen alakalı bir görsel kullanarak harika bir ilk izlenim bırakın.
Resmin etrafında tasarlayın

Stok fotoğrafçılığı tasarımlarınıza dahil etmenin bir başka harika yolu, metin ve diğer öğeleri kullandığınız stok fotoğraflarının içine veya çevresine entegre etmektir.
Bunu yapmanın tek bir yolu yoktur, ancak bu işi yapmak için içinde boş alanları olan görüntüleri bulmak tercih edilir.

Stok fotoğrafçılığı, tasarım dünyasında hoş karşılanmayabilir, ancak bundan en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı biliyorsanız, bir nimettir olabilir.

Stok fotoğrafları olduğu gibi kullanmak yerine, yaratıcı olun ve onları tasarımlarınız için anlamlı ve benzersiz kılmak için stiller ve efektlerle oynayın. Resimlerinizi yeniden boyutlandırmak istiyorsanız, ücretsiz resim yeniden boyutlandırma için bu web sitesini deneyin.

Yorum Ekle