FENERIUM TIRI TAŞOVA’DA

Fenerİum Tırı Taşova’da

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün lisanslı ürünlerinin satıldığı Fenerıum Tır’ı Taşova’ya geldi.

Merkez Camii önüne park eden Fenerium Tırında satışa sunulan lisanslı ürünlere Fenerbahçe taraftarlar büyük ilgi gösterdi. Taşova’daki Fenerbahçe taraftarları Fenerium Tır’ı sayesinde Fenerbahçe ürünlerinden satın alma fırsatı yakalamış oldular.

Fenerium Tırının, Fenerium mağazalarının bulunmadığı illere gittiğini vurgulayan tır sorumlusu Kayhan Öztürk “Fenerbahçe Spor Kulübü olarak ilk defa Taşova’ya geldik, iki gün boyunca buradayız. Taraftarların ilgisinden oldukça memnunuz. Buraya çok sık olmasa da iki, üç ayda bir geleceğiz. Soma’da meydana gelen maden faciası nedeni ile bizim bir haftalık satışlarımız hepsi direk Soma’ya gidiyor. Bu nedenle diğer takım taraftarları hem de duyarlı vatandaşlarımız ilgi gösteriyor. Fenerbahçe diğer takımlara benzemez, büyük küçük yerleşim yeri fark etmez, ülkemizin her yerine gideriz”dedi

Taşova Fenerbahçeliler derneği Başkanı Mustafa Kayıkcı “Şampiyon Fenerbahçe’mizin lisanslı ürünlerini satan bir tırı ilçemizde görmekten dolayı memnun olduk. Ayrıca elde edilecek gelirin  Soma’da meydana gelen maden faciasına gönderilecek olması bizleri ayrıca mutlu etti” dedi.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.