EVLENMEK İÇİN 12. 12. 2012 TARİHİNİ ŞEÇTİLER

EVLENMEK İÇİN 12. 12. 2012 TARİHİNİ ŞEÇTİLER

 


  Bugünün tarihinin hep 2’li rakamlardan oluşması, dünya evine girecek yeni çiftleri de hareketlendirdi. Yüzyılda bir denk gelen bu özel gün, özellikle yeni evlenecek çiftlerin kıyılan nikahlarıyla renklendi.


Taşova  Belediyesi’nde bugün evlenebilmek için sıraya giren eşler, bu unutulmaz tarihte nikah kıydırdıkları için mutlu olduklarını söylediler. Bugün saat 12.12’ye denk gelen 32 yaşındaki Varış  ve 39   yaşındaki Okyanus Durmaz çiftinin nikahını da Taşova  Belediye Başkanı Özgür Özdemir genç  çiftin nikahlarını  kıydı. Genç çift, bu tarihte nikah kıyma kararı aldıklarını belirterek, böylesi özel bir tarihte evlendikleri için de mutlu olduklarını söyledi.


Nikah töreninde konuşan Belediye Başkanı Özdemir “Yüzyılda bir denk gelen, böyle bir tarihte nikah kıyarak evlenen çiftimiz gerçekten çok şanslı. Ben çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyorum”dedi.


Ayrıca bir başka genç çift Serkan Görmez ile Zehra Caba  ise yine bu özel günde nikahlarını Kitap Cafede kıydılar.Öğretmen olan genç çift hem bu özel günde hemde birer eğitimci olmaları nedeniyle hayatlarının imzalarını kitapların içinde attıkları için mutlu olduklarını söylediler . 


  

 
 
      

Yorum Ekle