Amasya İtimat

ESENÇAY AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI İLHAN ARDUÇ

“ Esençay’da Hizmete Devam”

 

Esençay Belediye Başkanı İlhan Arduç’un yeniden aday olması ve halkında olan güveninin yeniden perçinleşmesi için yapmış olduğu 5 yıllık icraatlarının, çalışmalarının imtihanını vermek amacıyla yeniden hizmete devam diyerek aday olduğunu açıkladı.

 

Arduç “Bu güne kadar yaptığımız çalışmalar bundan sonraki çalışmalarımızın teminatıdır. Belediyemizin ve gönlümüzün kapılarını hiçbir zaman halkımıza kapatmadık. Tüm sorunları dinledik yerini tespit ettik. Çözümler çareler ürettik 2004 yılındaki verdiğimiz tüm vaatleri bir bir yerine getirerek daha da fazlaca da yapamaya çalıştık.

 

Meyvecilikte bir hayli yol aldık 40 bin fidan meyve verdi pazarımıza indi.

 

Gölete de takviye su  geldi. Gölet suyu boruyla Esençay’a bağlandı ve yeni takviye gölet yapıldı. Aspesli içme su boruları değişti. İçme suyuna iki yerden takviye su geldi. Kasaba girişi 7 metreden 20 metreye genişletilip bölünmüş yol yapımı sağlandı, geniş yeni caddeler açıldı, parke döşendi daha bir çok hizmetler hep ilkleri biz gerçekleştirdik. Ramazan çadırı, festivaller, senelik geziler, seminerler, etkinlikler, halkı bilinçlendirme ve çalışmaya teşvik gezileri, sosyal geziler.

 

Esençay Kumluca arasına özel daire katkılarıyla sulama göleti çalışmalarımız var yine DSİ’nin Kumluca’ya bir baraj çalışması var. Yağmurlama ve damlama, sulama kapalı su sistemi projemiz var, caddelerin genişletilmesi yeni cadde açılması projelerimiz, park pazaryeri projemize başladık devam ediyoruz. Tüm bunları yapacağız, bunlar Esençay’ımızın olmazsa olmazları. Hizmet bizim aşkımız, tüm bu aşkla sevdayla durmak yok hizmetlere devam diyoruz. Tüm adaylara başarılar hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.