ERKEN SEÇİME DOĞRU

Türkiye’de erken seçime ilişkin kamuoyu anketlerinin sonuçları açıklanmaya devam ediyor. Gezici araştırma şirketinin anketinde sandıktan sürpriz çıkma ihtimalinin yüksek olduğunu ortaya koyuyor.

7 Haziran seçimlerinde MHP Amasya  milletvekili adayı olan Mehmet Sarı’yı  TBMM’de  bizlerin temsilcisi olması için Amasya halkı ve Taşova seçmeni  gereğini yaptı. Yurt dışı oyları ile  haksızlığa uğrayan  Sarı’ya Amasya  halkı gönlünde yer açtı. ”Gönüllerin vekili “ dedi.

Seçim sonrası Amasya  il ve ilçelerini ziyaret eden ederek helallık istedi. Ramazan ayında   verdiği geleneksel iftar yemeğinde yaptığı konuşmada ;  “7 Haziran seçiminde Taşova  halkı evladı  Mehmet Sarı’ya sahip çıktı. Yüzde  32’lik bir oy oranı ile birinci parti olarak üzerine düşen görevi yaptı. Bana  gösterdiğiniz bu kutsal  sevgiye  teşekkür ediyorum, hakkınızı helal edin “ dedi.

Koalisyon çalışmalarından sonuç çıkmaması ve   1  Kasım erken seçim  kararı alınması nedeniyle  baba ocağına gelen  Mehmet Sarı   ilgi ile karşılandı. Nihat Yıldırım parkında  vatandaşlarla  bir süre sohbet eden  Sarı, hafta sonu nedeniyle ilçe merkezinde yapılan düğün törenlerini  ziyaret  etti.

1 Kasım 2015  erken seçiminde Amasya seçmeni yine doğru tercihini yapacaktır. “ Gönüllerin vekili “ Mehmet Sarı’yı yurt dışı oylarının da kapatamayacağı fark ile bizlerin temsilcisi , Amasya’nın  temsilcisi olarak TBMM‘ne görev yapmak üzere göndermek için kenetlendi.

Erken seçimin ülkemize hayırlı olmasını diliyor, MHP   Amasya milletvekil  adayı Mehmet Sarı’ya  bu yolda başarılar diliyoruz.

MHP Taşova İlçe Başkanı Aslan Berber  ; ” 1  Eylül 2015  Salı günü  saat 20.00’de ilçe binamızda Mehmet  Sarı’nın katılımı ile istişare toplantısı yapılacağız . Toplantıda seçim değerlendirmeleri ve yol haritasının belirleyeceğiz. Erken seçim için hazırız” dedi. 

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.