Amasya İtimat

ER-AY TEKSTİLİN AÇILIŞI YAPILDI… izleyin

            İlçemizde  faaliyete geçen ER-AY Tekstil’in açılışı düzenlenen bir törenle gerçekleştirildi.

           Yapılan açılış törenine İlçe Kaymakamı Özkan Demirel, Garnizon Komutanı J. Kd. Yzb. Mehmet Erkuş, Ak Parti İlçe Başkanı Deniz Sümer,Taşova Belediye Başkan Vekili Mehmet Duman, Destek  Belediye Başkanı Nizamettin Cingöz, Alpaslan Belediye Başkanı Durmuş Özer, Akınoğlu Belediye Başkanı Bekir Öztürk, Belevi Belediye Başkanı Ahmet Alan, İl Genel Meclis Üyeleri G.Hayati Özkan,Yusuf Koca, Sezai Cingöz, Emniyet Amiri Hüray Sancı, daire amirleri  ve vatandaşlar katıldı.

             Erdoğan Yaptığı Konuşmada; Bizler Taşova’da olmaktan mutluluk duyuyoruz.ER-EY Tekstil’in açılmasında desteklerini esirgemeyen Amasya Valisi M. Celalettin Lekesiz ,İlçe Kaymakamı Özkan Demirel, Belediye Başkanı Özgür Özdemir’ Daire amirlerine ve tüm Taşova halkına teşekkür etti.

              Taşova Belediye Başkan Vekili Mehmet Duman yaptığı konuşmada; Bizler 29 Mart 2009 yerel seçimlerinden sonra göreve geldiğimiz ilk günden itibaren Belediye, ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Taşova’da yok olan istihdamı yeniden kazandırmak oldu. Bizler Belediye olarak ilçemize gelecek olan tüm yatırımcılara destek olmaya hazırız ve tüm yatırmcıları Taşoıva’ya bekliyoruz dedi.

             İlçe Kaymakamı Özkan Demirel konuşmasında; İlçemize açmış olduğunuz bu istihdamdan dolayı şirket yetkililerine teşekkür etti. “Burda şu an 150 kişi çalışıyor, inşallah ilerde 500 kişi olacak ve bu 500 kişiyi 5 ile çarparsan  2500 kişi yapar 10 bin nüfüslu bir yerde  nüfusun dörtte birine fayda sağlamış oluyorsunuz” dedi.

           Daha sonra hep beraber ER-AY Tekstili’in açılışı yapıldı. Davatliler tekstili gezerek  ve yapılan çalışmaları yerinde incelediler.

 

 

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.