EMNİYET HUZUR ve GÜVENLİK TOPLANTISI YAPTI

İlçe Emniyet Müdürlüğü 21 Şubat 2020 Cuma günü  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı salonunda ilçemizin huzur ve güvenliği ile ilgili bir toplantı yaptı.

Saat 14.00’de başlayan toplantıda İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Serhat Temiz, Taşova’nın 2019 yılı verilerini anlatarak genel manada ilçenin asayiş durumunun iyi olduğunu ifade etti.

Toplantıya; Karakol Amiri Komiser Yardımcısı Salih Aydın, Bürolar Amiri Başpolis Sedat Temiz, Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Süleyman Torun, Belediye adına Ahmet Gündüz, Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Sezai Cingöz, TOKSOY Başkanı Kazım Özdemir, Yeşilırmak mahallesi Muhtarı Gülnur Kara, Tepe Muhtarı Mehmet Uslu, Yemişen Muhtarı Nurdan Yılmaz, Yeni Mahalle Muhtarı Alim Tural, Sanayi Muhtarı Mahir Uçar ve Doğu mahallesi Muhtarlığı adına Kemal Darıcı katıldı.

Toplantıda, içkili mekanlar konusu, Uluköy yolu Mustafa Kemalpaşa bulvarındaki trafiği engelleyen park ihlalleri, okullar bölgesi Sanayi mahallesinde tedbirlerin artırılması gibi konular gündeme geldi.

Yorum Ekle