EĞİTİMCİ VE MEMLEKET SEVDALISI CAFER ÇAKRAZ’dan MESAJ VAR..

24 Kasım 2019 Pazar günü başlayacak olan Taşova Dernekler Federasyonu TAŞDEF 2. Futbol Turnuvası için takımların hazırlıkları sürüyor.

İlçemiz Çakırsu köyümüzde yetişen değerlerden eğitimci öğretmenimiz Cafer Çakraz’ın çabalarıyla dernekleri olmamasına rağmen Çakırsu köyü gençlerinin tanışması ve kaynaşmasına vesile olan Cafer hocamız TAŞDEF Abdullah Türköz futbol turnuvasına katılarak gençlerden oluşan futbol takımını turnuvaya hazırlıyor.
Cafer Çakraz mesajında şöyle dedi:
”Günümüzde futbol takımları ülkelerden daha fazla tanınıyor.
Tabi ki amacımız spor yapmak, skor için oynamak değil. Gurbette her türlü kötü alışkanlıktan uzak durmayı başarmış bir gençliğimiz var.
Yapılacak futbol turnuvasının köyümüz gençlerinin birbirini daha iyi tanımasına, daha iyi kaynaşmasına vesile olmasını diliyoruz. Doğduğumuz yer Çakırsu’yu Taşova Dernekler Federasyonu tarafından düzenlenen futbol turnuvasında doyduğumuz yer İstanbul’da sıladaki ilçemiz, Taşova’nın Köyleri ile futbol turnuvasına çıkarak, hem yeni dostluklar kurmak, hem de köyümüzü en iyi şekilde temsil etmek için sahaya çıkıyorlar. Kazasız belasız bir turnuva olsun diliyoruz.
8 kişi ile sahaya çıkacağımız turnuvada 21 genç kardeşimizden oluşan takım kadromuz şekillendi, alfabetik sıraya göre sılayı gurbete taşıyan Çakırsu takım kadromuz:1-Ahmet Yücel 2.Ali Öztürk 3.Barış Alan 4.Bayram Yazıcı 5.Enes Almış 6.Ebubekir Kurt 7.Emrah Gür 8.Efkan Aslan 9.Ersin Söyleyici 10..Ferdi Ünsal (Kaleci) 11.Hakan Kılıç 12 Halil Alan 13.Kamil Almış (Kaleci) 14.Kamil Kadimtaş 15.Orkun Tutkal 16.Osman Aksu 17. Selahattin Yazıcı 18.Şemsettin Galip 19-Şevket Acar (Kaleci) 20.Tunahan Almış 21.Uğur Alan

Haber: Ali Osman KAYMAK

Yorum Ekle