EĞİTİM BİR SEN BAŞKANI SALİH ZEKİ GÜLTEKİN

EĞİTİM BİR SENDİKASI İLÇE BAŞKANINDA DEĞİŞİKLİK

Taşova Eğitim Bir Sendikası Başkanı Kemal Vehbi Onay, görevinden ayrıldı.

Eğitim Bir Sendikası Başkanı Kemal Vehbi Onay, Sendika tüzüğünün “Üç dönem üst üste başkanlık görevini yürüten başkanlıktan ayrılır” maddesi gereği görevini merkezden yapılan atama ile Taşova Özkan Ağış İlkokulu Müdürü Salih Zeki Gültekin’e devretti.

Kemal Vehbi Onay, “Salih Zeki Gültekin Bey’in bu göreve layık olduğunu ve başarılı olacağına inandığını belirterek, kendisine görevinin hayırlı olmasını” diledi.

Taşova Eğitim Bir Sendikası Başkanlığı görevini devralan İlçemiz  Özkan Ağış İlkokulu Müdürü Salih Zeki Gültekin ise bu görevin kendisine layık görüldüğü için teşekkür etti ve “Bundan sonra Kemal Vehbi Bey’in bıraktığı yerden bu zor görevi devam ettireceğim, bana arkadaşlarımın her konuda yardımcı olmasını diliyorum” dedi.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberY. AMASYA EMİN ADIMLARLA
Sonraki haberHAYALDİ GERÇEK OLDU
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581