“Dünya Hepimize Yeter” Başlığıyla Sokak Hayvanlarına Sahip Çıkıyoruz Kampanyasına Destek

Şehit İdris Bolat Anadou Lisesi ve Taşova Belediyesi’nce yürütülen “Dünya Hepimize Yeter” başlığıyla “Sokak Hayvanlarına Sahip Çıkıyoruz” kampanyasına Ankara’da oturmakta olan öğretmen, şair, yazar İbram Erdem, Ramazan Turgut aracılığıyla son kitaplarından göndererek destek oldu.

Kampanda 2016-2017 öğretim yılında Şehit İdris Bolat Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin girişimiyle başladı. İbram Erdem’in hediye ettiği 18 kitabın geliri sokak hayvanlarının beslenmesi ve tedavisinde kullanılacak. Erdem’in Ramazan Turgut aracığıyla yaptığı açıklamada: Konunun çevre ve vicdan sorumluluğu olduğunu ve talep olması durumunda Taşova’ya da gelip imza veya benzeri etkinliklerle destek olabileceğini söyledi.

Bu kampanyaya destek vermek isteyenlerin Taşova Şehit İdris Bolat Anadolu Lisesi (ŞİBAL) web sitesinden yer alan iletişim bilgilerinde yer alan telefon, faks ve e-posta ile irtibat kurabilirler.

http://tasovasibal.meb.k12.tr/

Ramazan Turgut  : 0 535 391 78 44

Garip’ten İyi Haber

17 Ocak’ta Dörtyol köyünde bir arabanın çarpması sonucu arka bacakları tutmaz duruma gelen Garip İstanbul’a gönderilmişti.

Yapılan muayene sonucu kalça kırığı olduğu anlaşılan Garip’in tedavisi sürüyor. Az da olsa arka bacakları üzerinde duruyor, yürüyor. Tedavinin bittiğinde arka bacaklarını kullanabilecek. Bu haberi 3 Şubat 2017’de aldık. Fotoğrafları da aşağıdadır. İlgilenenlere de teşekkür ederiz.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.