Amasya İtimat

Düğün Fotoğrafçısı Ersin Aydın

Düğün fotoğrafçısı konusunda size bir tanıtım yapmak istiyoruz.

İstanbul ve çevresinde hizmet veren Ersin Aydın sizlere fotoğraf çekim hizmeti sunmaktadır. Üniversite eğitimi sırasında hobi olarak başladığı fotoğrafçılığa bugün profesyonel fotoğrafçı olarak devam ediyor.

Bilgisayar alanında eğitim görmüş olmasına rağmen doğa tutkusu nedeniyle fotoğrafçılığa yönelen Ersin Aydın bugün onlarca çiftin düğün fotoğraflarını çekti.

Bir tutku olarak gördüğü fotoğrafçılığı çalışabileceği bir çok alan varken seçtiği için işinde oldukça iyi bir isim.

Fotoğraf çekmeye İstanbul’da başladığı için burada fotoğraf çekmeye değer hemen hemen her semtte fotoğraf çekerek kendisine güzel bir portföy oluşturdu. Düğün öncesinde çiftlere fotoğraflarının çekileceği yerlerle ilgili de fikirler veren Ersin Aydın’ın yaptığı çalışmaları kendisine ait olan internet sitesinden inceleyebilirsiniz.

https://www.ersinaydin.com.tr/ adresinde bir internet sitesi olan Ersin Aydın hakkında bir çok bilgiye sitesinden erişebilirsiniz. Bugüne kadar yapmış olduğu çekimlerden de örnek düğün fotoğrafları için web sitesini incelemenizi öneririz.

Ayrıca kendisinin bir instagram hesabı da bulunuyor. ersinaydinphotography kullanıcı adıyla açılmış olan instagram hesabında da bir çok fotoğraf yer alıyor.

İstanbul’da ve çevre illerde hizmet veren Ersin Aydın sadece düğün fotoğrafları ürün çekimleri konusunda size çözümler üretebiliyor.

Halkalı fotoğrafçı denildiği zaman ilk başvurulması gereken fotoğrafçılar arasında bulunuyor.

Sizin İstanbul ve bölgesinde düğün fotoğrafçısı veya ürün çekim için fotoğrafçı arayışınız varsa Ersin Aydın ile iletişime geçebilirsiniz.

Düğün Fotoğraf Çekimi Bilgi ve Rezervasyon için:

info@ersinaydin.com.tr

İletişim: +90 532 161 83 83

Yorum Ekle