Dr. FERHAT GÜNAYDIN’DAN, SARI’YA DESTEK

1 Kasım seçimleri kapsamında seçim çalışmaları için  ilçemize gelen, Samsun Devlet Hastanesi’nin  efsane Başhekimi   Dr. Ferhat Günaydın . MHP Amasya milletvekili adayı Mehmet Sarı’ya destek için köy gezilerine katıldı.

İlçemiz halkı tarafından sevilen Dr. Ferhat Günaydın; Gürsu,  Dörtyol, Yerkozlu ve Hacıbey köylerinde vatandaşlarla sohbet etti. Yaptığı ziyaretlerde  köy halkı tarafından büyük bir ilgi  ile karşılanan  Günaydın,  konuşmalarda ; ”Ben siyaset yapmak için gelmedim , sizlerin evladı Uluköy’lü Mehmet Sarı’ya  ben de sizler gibi destek vermek ve desteğinizi istemeye geldim. Biz Taşovalılara 15 yıl sonra bir fırsat doğdu. İlçemizden bir milletvekili seçilmesi çok önemli,  geçmişte seçilen milletvekillerimiz  güzel hizmetler yaptı. Küçülen Taşova’mızın  bu fırsatı değerlendirerek  ilçemizin gelişmesinde  oyları ile bir yapı taşı olacaklarına inanıyorum.” dedi.

Yerkozlu köyünde düzenlenen asker uğurlama töreninde asker  adayları  ve aileleri ile  bire bir ilgilenen Günaydın, Hacıbey köyünde düzenlenen  asker uğurlama törenine de katıldı.

ferhat 010 ferhat 013 ferhat 027 ferhat 028 ferhat 103 ferhat 104 ferhat 106

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.