DÖRTYOL KUR’AN KURSU TÖRENLE HİZMETE GİRDİ

Fotoğraflar: Kemal Sönmez

Dörtyol Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile köy muhtarlığının birlikte organize ettikleri Kur’an-ı Kursu açılışı 20 Ekim 2021 Çarşamba günü Dörtyol köyü eski ilkokul binasında gerçekleştirildi.

Merhum Kasım Öztürk adına eşi Leyla Öztürk tarafından yaptırılan Kur’an Kursu binasının Saat 14.00’de başlayan açılış törenine; Belediye Başkanı Bayram Öztürk, Milli Eğitim Bakanlığı eski Müşavir Ahmet Tombul, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Saffet Bol, Ak Parti Taşova İlçe Başkanı Tekin Sobacı, Milliyetçi Hareket Partisi Taşova İlçe Başkanı Aslan Berber, Dörtyol Muhtarı Gülağa Şahin, Dörtyol Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Burhanettin Gümüş, TOKSOY Başkanı Kazım Özdemir, Boraboy Muhtarı İzzet Öz, Dörtyol Camii İmam-Hatibi Salih Çek, köy halkı ve davetliler katıldılar.

Mustafa Dikal’in Kur’an-ı kerim tilavetinden sonra Halk Eğitim Merkezi Müdürü Saffet Bol, Milli Eğitim Bakanlığı eski Müşavir Ahmet Tombul, son olarak Belediye Başkanı Bayram Öztürk birer konuşma yaptılar. Alttan ısıtma sistemi ile yapılan Kur’an Kursunun açılışından sonra davetlilere ikram sunuldu.

 

Yorum Ekle