”Doğa ile iç içe, Doğa Fotoğrafçılığına uygun ”

Kaymakam  Ahmet Gökcecik, 17 Aralık Cuma günü yaptığı  köy ziyaretleri çerçevesinde Tekke Köyü Muhtarı Hasan Bolulu’yu ziyaret etti.
Belevi – Tekke Köyü bağlantı yolunda 2022 yılında yapılması planlanan yol yapım çalışmaları hakkında yapılacak olan alanda incelemelerde bulundu.

Kaymakam Gökcecik’e incelemeleri sırasında İl Genel Meclis  üyeleri: Deniz Sümer,  Ahmet Öz, Duran Yeter  ve Özel İdare Şefi  Vedat Yapal eşlik etti.

Kaymakam Ahmet Gökcecik, Tekke köyüne 2 km. uzaklıkta olan sonbaharın gelmesiyle yaprakları dökülmeye başlayan, yeşil ve kahverenginin binbir tonu ile renklenmiş ağaçlar arasında bir göl manzarası sunan Tekke Gölü Mesire Alanını ziyaret etti.
Ek bir havuz yapılmış, kapalı alanı ve dinlenme tesisi olarak hizmet veren Tekke Gölü Mesire Alanı hakkında yetkililerden bilgi alan Kaymakam  Ahmet Gökcecik, Doğa ile iç içe bir şekilde kafa dinlemek isteyenlerin, bu kamp alanını mutlaka değerlendirmeye almalarını ayrıca doğa fotoğrafçılığı ile ilgilenenlerin bu doğal güzellikleri ölümsüzleştirebileceğini söyledi.

Yorum Ekle