DESTEK DERNEĞİNDE NÖBET DEĞİŞİMİ…

DESTEK DERNEĞİ OLAĞAN KONGRESİNİ YAPTI.
Salih Turgut, Dernekte  (2002 2004) ( 2015) ( 2016 2018)) ( 2021) yılları arası olmak üzere  4. dönem Başkan olarak görev aldı.
Dernek merkezinde   03.10.2021 Pazar saat 14.00’de başlayan kongrede Divan Başkanlığını Özer Alpat  Katip üyeliklerini ise Adem Akyürek ve Gökhan Köksal yaptı.
Genel kurul, saygı duruşu ve İstiklal marşımızın okunması ile başladı. Dernek Başkanı Ahmet Fırat, yönetim dönemine ait bilgilendirme konuşması, gelir gider , mali durumları içeren dernek faaliyet raporu okudu. Raporlar Genel kurulca ibra edildi.
Derneğin pandemi sürecince yaşadığı sıkıntılar genel kurulca konuşulurken,
eski dernek başkanlarından Divan Başkanı Özer Alpat deneyimli ve prosedürü iyi bilen biri olarak her konuya değinen konuşmaları ile derneğin mali ve manevî durumu hakkında geçmişten günümüze yaşadığı durumunu özetledi.
Alpat, Yeni dönem yönetim için aday  olup olmadığını genel kurula sordu.  Gecmiş dönemlerde dernek başkanlığı yapan Salih Turgut listesini Divana teslim etti. Başka aday olmadığı için seçimlere geçildi. Salih Turgut  4. kez Dernek Başkanlığına seçildi.
YÖNETİM KURULU
1/Salih Turgut
2/Yusuf Köksal
3/Yasar Özalp
4/Süleyman Ünür
5/Ahmet Köksal
6/Rifat Bulut
7/Ercan Öz
8/Fehmi Aydın
9/Adnan Haymana
DENETLEME ASIL
Bahri Öz / Seyfi Özalp / Yakup Ünlü
YEDEK YÖNETİM
1/Musa Alpat
2/Murat Kiriş
3/Ahmet Odabaş
4/Ahmet Yıldız
5/Özgür Vural
6/Adem Akyürek
7/Zübeyir Gür
8/Süleyman Oral
9/ Zafer Gür
DENETLEME YEDEK.
Mustafa Odabaş / Recai Demir / Ali Aksoy

Yorum Ekle