DERNEK ÖNEMLİ KARARLAR ALDI… 2 Etkinlik de İptal edildi

İstanbul’da faaliyet gösteren Kumluca Köyü Derneği, yeni Dernek Merkezi (Mehmet Akif mah. Mimar Sinan cd. No:36/1 K.Çekmece/İstanbul) adresinde
yapılacak işler ve güncel konularda istişare etmek üzere çay kahve ve sohbet toplantısı düzenledi.
Toplantıda; Dernek Merkezinin alımı ve tadilatı ile ilgili derneğin borçları ve aidatlar konusu görüşüldü.

Toplantıda bir konuşma yapan Dernek Başkanı Mehmet Önder; ”Koronavirus salgını döneminde sağlıklı bir ortam olmadığından, hem İstanbul’da hem de Kumluca köyümüzde bu hastalık nedeniyle tüm insanlarda salgın endişesi hakim olduğundan, yetkili makamların toplantı ve açılışlara izin vermediğinden dolayı hem Kumluca Baraj açılış töreninin, hem de İstanbul dernek merkez acılış töreninin sağlıklı bir ortam oluşuncaya kadar ertelenmesinin köylülerimizin, misafirlerimizin, yetkililerin sağlığı açısından daha iyi olacağı kanaatine varılmıştır. Tesislerimiz hazırdır. Barajımız tamamlanmış, tamamı suyla dolmuştur. Dernek merkezimiz tadilatı bitmiştir. Her türlü hazırlık yapılmıştır. Ancak sağlik her şeyden daha önemlidir. Bir kişinin dahi sağlığının bozulmasına sebebiyet verilmemelidir.
En kısa zamanda sağlıklı bir ortama kavuşmak ve tüm dostlarımızla hep birlikte olmak dileğiyle; herkese sağlıklı günler dileriz. Sağ olun, var olun. Allah’a emanet olun.” dedi.

Yorum Ekle