Amasya İtimat

DAVULCU MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri için milletvekili aday adaylarının adaylık açıklamaları sürüyor.
Aslen Gümüşhacıköy ilçesinden Gençlik ve Spor Bakanlığı Rehberlik ve Denetim Başkanı Hasan Davulcu milletvekilliği aday adaylığı için görevinden istifa etti.
🤍Davulcu konuyla ilgili bir açıklama yaptı: ”28. Dönem Milletvekili Aday adaylığı için Rehberlik ve Denetim Başkanlığı görevimden ayrıldım. Haydi Bismillâh!…
Muhterem Efendim, Çok Kıymetli Hemşehrim
Büyük hedeflerin gerçeğe dönüşmesi, aynı samimiyetle dolu gönüllerle mümkün.
Amasya’mızın yarınları için bu samimiyetten güç bularak çıktığım uzun bir yol var. Sizin, paha biçilmez vefanızdan güç bularak kendimi adadığım bir yol. Amasya için yaptıklarımızı daha ileriye taşıyarak, geleceğin eserlerini inşa etmek adına bu yolda birlikte yürüyoruz.
Geleceğin, geçmişten güç aldığını çok iyi biliyoruz. Birçok medeniyete ruh, bilgi, erdem katmış Amasya’mızın, Türkiye Yüzyılına damga vurması için yine aşkla gayretimizi sürdüreceğiz. İnşallah bu gönülden gayretimizle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Amasya’mız Türkiye Yüzyılına, Türkiye Yüzyılı da her türlü zorluğun üstesinden gelerek dünyaya damgasını vuracaktır. Amasya için hep birlikte, yine ve daha fazlasını başaracağız, Allah’ın izniyle Amasya’mızın güçlü yarınlarını birlikte gerçek kılacağız. Büyük hedeflerimizin gerçeğe dönüşmesini birlikte sağlayacak tek güç olan sizlerle “bir” olmanın mutluluğuyla, en kalbi sevgilerimi sunuyor, sizi muhabbetle selamlıyorum.”

Yorum Ekle