Amasya İtimat

CUMHURİYETİMİZİN 87.YILINDA ADD TAŞOVA ŞUBESİ YEMEKLİ PROGRAM DÜZENLEDİ

CUMHURİYETİMİZİN  87.YILINDA ADD TAŞOVA ŞUBESİ YEMEKLİ PROGRAM DÜZENLEDİ

Taşova Atatürkçü Düşünce Derneği Cumhuriyetin 87. yılı kutlama programı çerçevesinde 28 Ekim 2010 Perşembe günü saat 18.00’de Taşova Belediyesi Düğün salonu’nda yemekli program düzenledi.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması müteakiben açılış sunumunu ADD Taşova İlçe Başkanı Sebiha Torun yaptı. İlçe Kaymakamı Halil İbrahim Şivgan ve Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Sekreteri Cihan Sancar Cumhuriyetin önemini vurgulalar. Cihan Sancar; ”Hükümet Bahçesine yaptırılacak olan Atatürk Anıtı’nın projesi Akdeniz Üniversitesi tarafından hazırlanıyor ilçeye yakışır bir anıt olacak“ dedi. Konuşmalardan sonra geceye katılan misafirlere yemek ikramı yapıldı. Çeşitli şiirlerin okundu ve müzik eşliğinde halaylar çekildi, coşkulu bir kutlama yapıldı.
Yoğun katılımın gözlendiği geceye İlçemiz Kaymakamı İbrahim Halil Şivgan, Belediye Başkanı Özgür Özdemir, Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Sekreter Yardımcısı Cihan Sancar, Amasya ADD Başkanı Fahrettin Polat ve Yönetim kurulu üyeleri, Belde Belediye Başkanları ve çok sayıda misafir katıldı.

 

CHA-TAŞOVA GAZETESİ
ADD GECESİNDEN KARELER

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.