Cumhuriyet Ortaokuluna Modern Sıralar

Cumhuriyet Ortaokuluna Modern Sıralar

İlçemiz Cumhuriyet Ortaokulunda okul sıraları artık daha konforlu.

Okul Aile Birliğinin sene başında yapılan Genel Kurul Toplantısında alınan kararlardan biri de okul sıralarının değiştirilmesiydi.

Toplantının ardından çalışmalara başlayan Okul Müdürü Selim Balcı ve  Okul Aile Birliği Başkanı Koray Erduran, Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Belediye Başkanı Bayram Öztürk ve Kaymakam Kudret Kurnaz’ı ziyaret ederek destek istedi.

Velilerden de yeterli destek alınmasının ardından sipariş verildi ve 6 Ocak 2016 Cuma günü öğrenciler yeni sıralarına kavuştu.

Öğrencilerimizin her şeyin en güzelini hak ettiğini belirten Okul Müdürü Selim Balcı, okulumuzda geçen sene başlayan “Eğitim-Öğretim Ortamımızın İyileştirme Çalışmaları’’nın bu sene de devam edeceğini bu çalışmaları yapmakla çocuklarımızın kendilerini özel hissetmelerini amaçladıklarını ve velilerimizin bu konuda Okul Aile Birliğine destekte bulunması gerektiğini vurguladı.

Okul Aile Birliği Başkanı Koray Erduran ise yeni okul sıralarının gelmesinde yardımlarını esirgemeyen başta Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız olmak üzere Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu üyeleri ve bizi yalnız bırakmayan velilere teşekkür ederek, tüm öğrenci ve velilerimize hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

 

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberDİYALİZ HASTASI PALETLİ AMBULANSLA TAŞINDI
Sonraki haberCinayete Kurban Giden Sebahattin Ersoy Defnedildi
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.