CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU 1. DÖNEM VELİ TOPLANTISI YAPILDI

24 Aralık 2010 Cuma günü saat 17.30’da yapılan veli toplantısı saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

 

Okul Müdürü Alişan Yolaçan’ın devam eden toplantıya katılım oldukça fazlaydı. Müdür Yolaçan sözlerine temizlik ve tertip vurgusu yaparak başladı. Sabah kahvaltısının önemine de değinen Yolaçan, veli-öğretmen ilişkilerinin eksiksiz olmasını isteyerek konuşmasını bitirdi.

 

Toplantıda söz alan Okul Rehber Öğretmeni Tuğba Dincel konuşmasında öğrencilere şiddet içeren film izlettirilmemesini ve velilerin toplantılar dışında da okulu sık sık ziyaret etmeleri gerektiğini belirtti.

 

Toplantıda söz alan Okul Aile Birliği Başkanı Halil Kara konuşmasında; okulun tadilat içinde olduğunu, okul bahçesi, lavabolar, tuvaletler ve okulun boyanması için büyük gayret içinde olduklarını, ancak halen okulun çok eksiğinin olduğunu dile getirdi. Okulun bahçesinin betonlanması, bahçe çevresinin tel örgülerle çevrilmesi, projeksiyonu olmayan sınıflara projeksiyon kazandırılması gibi çalışmalarının olduğunu, ancak bunları yapabilmek için okula gelecek yardımlara ihtiyacı olduğunu söyledi. Ayrıca Kara konuşmasının sonunda okul için maddi ve manevi yardımlarını esirgemeyen Kaymakam Bey’e, Belediye Başkanına, Ataç İnşaata ve halka teşekkür etti.

          Cumhuriyet İlköğretim Okulu’na yardım etmek isteyen hayırsever vatandaşlarımız T.C. Ziraat Bankası 426 16 923-5001 no.lu hesaba yardım yapabilirler.

Yorum Ekle