Amasya İtimat

Cumartesi Rakip Nilüfer Belediye

Hentbol erkekler süper liginde ilk yarının son haftasında Taşova Hentbol spor kulübü kendi sahasında Bursa Nilüfer Belediye spor ile karşılaşacak.

12 Aralık 2015 Cumartesi saat 13.00 de Taşova spor salonunda oynanacak olan maça mutlak galibiyet parolası ile çıkacak olan Taşova temsilcisinde sakat ve cezalı oyuncu bulunmamakta.

Ligde ilk yarının son haftasına girilirken Taşova Hentbol oynadığı 11 maçtan 5 galibiyet 4 beraberlik ve 2 mağlubiyetle14 puanla 5’inci sırada yer alıyor.

Bursa Nilüfer Belediye spor kulübü ise oynadığı 11 maçtan 5 galibiyet 3 beraberlik ve 3 mağlubiyetle 13 puanla 7’inci sırada yer almaktadır.

Taşova Hentbol spor kulübü başkanı Ömer Sayar “Ligin ilk yarısının son maçında Bursa temsilcisi Nilüfer Belediye spor ile karşılaşacağız. Ligde atılan her golün ve alınan her puan altın değerinde. Ligin güçlü ekiplerinden olan Nilüfer maçı bizim açımızdan ve rakibimiz açısından da çok önem taşımaktadır. Hafta sonu oynayacağımız maçtan alacağımız galibiyet ile sıralamadaki yerimizi sağlamlaştırmış olacağız.

Taşova’da oynadığımız hiçbir maçta bizi yalnız bırakmayan takımımıza bir itici güç olan gönlü  büyük cefakar taraftarımızın desteğine bu maçta daha çok ihtiyacımız var.

12 Aralık Cumartesi günü saat 13.00 de oynayacağımız önemli maça tüm taraftarlarımızı davet ediyor elde edeceğimiz galibiyet sevincini birlikte kutlayalım” dedi.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.