Çorum’dan Taşova İmam Hatip Lisesi’ni Ziyaret

Çorum İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Şube Müdürü Osman Yüztgenç ve ekibi, beraberinde Çorumlu bir grup öğrenciyle birlikte İlçemiz İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret ettiler.

Gelen misafirleri, Taşova Şehit Bekir Özdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Kemal Vehbi Onay, TAŞİMDER (Taşova İmam Hatipliler Derneği) Başkanı Hüseyin Aytaş, Taşova Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü ve Kızılay Taşova Temsilcisi Ömer Sayar, Edebiyatçı Yazar Emekli Öğretmen Ömer Celep karşıladılar.

Gelen misafirlere güzel karşılama yapan karşılama ekibi, misafirlerle kısa bir tanışmanın ardından kahvaltıya geçildi. Kahvaltıda, Edebiyatçı Yazar ve Şair Ömer Celep, Necip Fazıl Kısakürek’in – Sakarya Türküsü şiirini okuyarak misafirlere duygu dolu anlar yaşattılar.

Taşova Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ömer Sayar, Taşova’yı ziyaretlerinin anısına misafirlere çeşitli hediyeler verdi.

Çorum İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Şube Müdürü Osman Yüztgenç ve ekibi ile Çorumlu öğrenciler çok memnun olduklarını belirterek kendilerini ağırlayan Taşova ekibine çok teşekkür ettiler.

Taşova ekibi de bu unutulmayacak olan ziyaretlerden çok memnun olduklarını belirterek ilerde yine ziyaretlerini beklediklerini dile getirdiler.

İçilen çay tadında sohbetlerin ardından Çorum ekibi Taşova İmam Hatip Lisesi önünden uğurlandı.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haber36 YIL ÖNCESİ ARŞİV ve FOTOĞRAFLAR…
Sonraki haberYAKUP GENÇ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581