CHP’DEN İYİ PARTİ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ömer Özalp ve yönetim kurulu üyeleri,  İYİ Parti ilçe binasında 11 Şubat günü yapılan kongrede seçilen İlçe Başkanı ve  yönetimine  hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

CHP İlçe Başkanı Ömer Özalp ve yönetim kurulu üyeleri 19 Şubat 2018 Pazartesi günü saat 15.00’de İYİ Parti teşkilatına ziyarette bulundular. Kısa sohbetten sonra  farklı siyaset anlayışına sahip partilerde ilçe başkanı olarak görev yaptıklarını ancak ortak amaçlarının İlçeye, Ülke’ye ve Halka hizmet olduğunu dile getirdiler.

 

CHP İlçe Başkanı Özalp,” Ortak amaçlar doğrultusunda Atatürk ilke ve devrimlerini benimsemiş, Cumhuriyet değerlerine bağlı her kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapmaya hazırız. Özgürlük, Demokrasi, İnsan Hakları, Hak, Hukuk, Adalet, Eşitlik ve daha yaşanabilir bir Türkiye için, parlamenter demokrasiyi yeniden tesis etmemiz gerek. Bunun için var gücümüzle çalışıyoruz.  2019’da  mücadelemizi daha da büyütüp bu karanlık döneme hep birlikte son vereceğiz.” dedi. 

 İYİ Parti İlçe Başkanı  Hakkı Canlı, gelen misafirlere ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, Ömer Özalp  ile yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.
2019 da yapılacak seçimlerin Türkiye’nin geleceği için yaşamsal öneme sahip olduğunun altını çizen Canlı,   “Güçlendirilmiş bir parlamenter demokratik rejime geçiş için 2019’da yapılacak seçimlerinde  parlamenter sistemi devam ettirme arzusu içindeyiz. Bu Ülke hepimizin.  Hiç kimse hukukun üstün de değildir. Bu Devlet hukuk devletidir. Devletimiz halen parlamenter sistemle yönetilmektedir. Yani asıl olan hala Millettir. Devletimiz hukuk devleti olmaya devam edecektir.” dedi.

 

 

Yorum Ekle