CHP SEÇİM ÇALIŞMALARINA BAŞLADI.

      Cumhuriyet Halk Partisi seçim çalışmalarına başlamış olup,21 Nisan 2011 Perşembe günü Amasya Milletvekili adayları Ramis Topal ve Devrim Ersoy İlçemizi ziyaret ettiler.   

    “Cumhuriyet Halk Partisi İktidar Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu Başbakan” olacak sloganı ile çalışmalarına başlayan Cumhuriyet Halk Partisi Amasya  CHP il örgütü, Milletvekili adayları Ramis Topal ve Devrim Ersoy ile birlikte ilçemizi ziyaret etti.İlçemiz Pazar yerini gezen CHP Adayları yoğun ilgi ile karşılandı. Kendilerine gösterilen ilgiden çok mutlu olduklarını kaydeden Cumhuriyet Halk Partisi Amasya Milletvekili adayı Ramis Topal ise şunları kaydetti; Çok iddialı bir sözümüz var. Diyoruz ki; biz aile sigortasını hayata geçireceğiz. Bu aile sigortası bizim icat ettiğimiz bir şey değildir. Bu çağdaş Avrupa ülkelerinde uygulanan bir şeydir.” dedi.

           İlçe Kaymakamını makamında ziyaret  eden adaylar  ilçe Ziraat Odası,Esnaf Odası ziyaretlerini de yaparak esnaflarla birebir görüşmelerde bulundu. Adaylar  bu günkü Taşova ziyaretlerinden  çok memnun kaldıklarını  ifade ettiler

           CHP Amasya Millet Vekil adya ve heyetine İlçe Parti binasında pide ve çay ikramından sonra  saat  15.30 da ilçemizden ayrıldılar.

CHA-TAŞOVA GAZETESİ

Yorum Ekle