Amasya İtimat

CHP İLÇE KONGRESİ YAPILDI

Cumhuriyet Halk Partisi Taşova ilçe teşkilatının olağan genel kurul toplantısı gerçekleştirildi..

19 Aralık 2019 Perşembe günü yapılan kongrede; Cumhuriyet Halk Partisi Taşova ilçe Başkanlığına beşinci kez  Ömer Özalp tekrar seçildi.

Taşova Belediye Düğün salonunda saat 11:00 da saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan kongrede seksen yaş üzeri partiye emeği gecen yirmi partiliye plaket verildi.

Kongrenin Divan Başkanlığını; Hüseyin Asım Karaca, katip üyeliklerini: Mehmet Sayan ve Rifat Bulut yaparken, CHP İl Başkanı Reşat Karagöz ve İlçe Başkanı Ömer Özalp birer konuşma yaptılar. Gündem maddelerinin icrasından sonra ilçe başkanlığı, yönetim kurulu ve ile gidecek delegelerin seçimi yapıldı. Tek liste halinde girilen seçimlerde Ömer Özalp tekrar ilçe başkanı  seçildi.

Tek liste halinde girilen seçimde; yönetim kurulu 12 asıl, 12 yedek üye ve İl başkanlığı seçimlerinde oy kullanacak 16 il delegesi seçildi. Ömer Özalp’ın İlçe Başkanı seçildiği kongrede yönetim kurulu asıl üyesi olarak; Fahri Koçhisar, Rifat Bulut, Orhan Yılmaz, Yusuf Torun, Gülahmet Şenel, Nazım Güngör, Mehmet Cevahir, Remzi Yersel, Niyazi İlkay Aydın, Ömer Ay, Abdullah Özdamar ve Şükriye Yufkacı seçildiler.

Yorum Ekle