CHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUSTAFA KORKMAZ OLDU.

 

   30 Kasım 2014  cumartesi günü Taşova Belediye Düğün salonu’nda   CHP Yalova Millet Vekili Genel Başkan yardımcısı ,Gurup Başkanı Muharrem İnce ve Amasya Milletvekili Ramis Topal’ın  katılımı ile  tören yapıldı. 

 

    Saygı duruşu  ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan törenin açılış konuşmasını İlçe Başkanı  Ömer Özalp  yaptı. Konuşmasının sonunda  CHP  Belediye Başkan adayı Mustafa Korkmaz’ı davet etti. Korkmaz selamlama konuşmasına davetlilere hoş geldiniz diyerek başladı.” Bugün Taşova da bayram havası var  CHP ‘nin şöleni var.Bu ortamı sağlayan İlçe Başkanımız Ömer Özalp’a, DP İlçe Başkanı Şahin Çakmak’a, önceki Belediye Başkanlarımız  Salih Ahçı’ya, Bahattin Öcal’a ,Ömer Ünlü’ye teşekkür ediyorum. 2014 seçimleri ile belediyeyi AKP’nin kirli ellerinden kurtararak hak ettiği hizmetleri vereceğiz.”dedi.İl Başkanı Hüseyin Turan  ülke gündemini dile getirdi. Törende Amasya  CHP   Milet vekili Ramis Topal’ın konuşmasından sonra CHP Gurup Başkanı Muharrem İnce ayakta alkışlanarak sahneye davet edildi.Yalova Milletvekili Muharrem  İnce partililerin gösterdiği yoğun ilgiden duyduğu  mutluluğunu dile getirerek “ Arabadan indiğim  andan itibaren vatandaşın  gösterdiği ilgi  CHP’nin   belediye başkanlığını kazandığını gösteriyor. Bu iş tamam “ diyerek konuşmasına devam eden İnce;AKP iktidarın yanlışlarını çarpıcı örneklerle açıklarken davetlileri zaman zaman güldürdü.”Taşova seninle gurur duyuyor,  ” sözleri ile ayakta alkışlandı.    “Yaşasın Cumhuriyet Halk Partisi. Hepimiz Mustafa Kemal’iz, Hepimiz Mustafa Kemal’in Askerleriyiz”  İnce konuşmasını tamamladı.      Salonun hıca hıç dolduğu çoğu partililerin ayakta  izlediği tören  Belediye Başkan Adayı Mustafa Korkmaz’a parti rozetinin takılması ve partilileri selamlamaları ile sona erdi. 
      CHP İlç Başkanı Ömer Özalp partilerine katılanlar  ve Belediye Başkan adayımız Mustafa Korkmaz ile  bu sevdada bizimle birlikte yürüyen ve yürüyecek herkese kapılarının açık olduklarını, bu katılımı çok önemsediklerini, güçlerine güç kattıklarını ifade ederek, çözümün ve umudun Cumhuriyet Halk Partisi   Belediye Başkanı ile olduğunu ifade etti.

DSCF2710 DSCF2715 DSCF2722 DSCF2733 DSCF2736 DSCF2740 DSCF2750 DSCF2755 DSCF2774 DSCF2780 DSCF2787 DSCF2790 DSCF2791 DSCF2801 DSCF2804 DSCF2811 DSCF2817 DSCF2828 DSCF2863 DSCF2868

DSCF2873 

 

 

Yorum Ekle