CHP İL GENEL MECLİSİ ADAYI AHMET ALAN SEÇMENDEN SICAK İLGİ GÖRÜYOR.

30 Martta yapılacak Mahalli İdareler Seçiminde CHP  İl Genel Meclis üyesi adayı olan Ahmet Alan’a  tüm kesimden destek geldiği görülüyor.

İl Genel Meclis üyesi adayı Ahmet Alan, kent merkezinden her akşam 30 -35 araç konvoyu eşliğinde  Belde ve köy  gezilerini sürdürüyor. Amasya Milletvekili Ramis Topal,İlçe Başkanı Ömer Özalp, Önceki Belde Belediye Başkanları, ve  CHP İl Genel Meclisi  adayları ile sürdürdüğü gezi programında yoğun ilgi ile karşılanıyor.Mahalli seçimlerde  hayli iddialı hazırlanıyor. Belevi Belediye Başkanı  Ahmet Alan ,  destek arayışına çıktığı Belde gezilerinde  kamuoyundan ve Demokrat partili önceki belde belediye başkanlarından tam  destek görmesi ise dikkat çekiyor.Çevreyi çok iyi tanıyan Alan , Belediyecilikten gelen birikimleri ile gittiği her yerde gece gündüz demeden vatandaşlara   yaptığı  konuşmalar  takdir topluyor.

Vatandaşlar tarafından  bir hayli sıcak karşılanan Ahmet Alan , kendisi için değil hizmet için aday olduğunu her beldenin sorunlarını  çok  iyi bilen birisi olarak yola çıktığını  ifade ediyor.

Alan;”Halkımıza hizmet şerefimizdir sloganıyla hareket ediyoruz. Her siyasi partinin  tüm adaylarını   tanıyorum, İl Genel Meclis üyesi seçildiğimde diğer seçilen İl Genel Meclis üyeleriyle Taşova  için en iyi hizmeti yapacağım, bundan dolayı sizlerin destek istediğini istiyorum” dedi.

Belde ve köy ziyaretlerinde   İl Genele Meclisi  üyelerinin hizmet odaklı olması gerektiğini  vurgulayarak ,Köy muhtarları  ile birlikte  köylülerin sorunlarını  yerinde tespit edip sorunları öncelik sırasıyla çözüme kavuşturacağız. İl Genel Meclisi kaynaklarının doğru ve gerekli olduğu şekilde kullanımını sağlayacağız

Alın teri olmadan, hiçbir emek sarf etmeden kazanılan itibar hiçbir anlam ifade etmez, 30 Mart sabahı  oylarınızla  vereceğiniz destek ile bu sorunların üstesinden geleceğim.

                         “BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ,BEN HAZIRIM”

Bu haber 87 defa okunmuştur.

Yorum Ekle