CepSayar: Cep Telefonu ve Bilgisayar Teknik Servisi Amasya Merkezde Açıldı

CepSayar, Amasya Merkez’de bulunan mağaza & hizmet noktası ile; müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka ve hizmet kalitesini dinamik insan kaynağı ile sunan bir yerel işletmedir.

CepSayar, gelişen bu teknolojinin insanımıza sunumu noktasında en kaliteli ürünlerin sunulması ile başlayan hizmet serüveninde satış sonrası hizmet kapsamında teknik servis olarak ta bölgenin en iyi, en donanımlı ve müşteri memnuniyeti en yüksek olan firması olma hedefiyle, İsmail ÖNDER tarafından Amasya Merkez’de, Gökmedrese Mahallesi Mustafa Kemal Paşa Caddesi No:101/B adresinde kurulmuştur. Kurulduktan kısa bir süre sonra halk tarafından oldukça olumlu yorumlar almakla birlikte, bölgede hizmet kalitesinin yükselmesi anlamında başarılı işlerin öncü firması haline gelmiş, vatandaşın olumlu yorumları ile hizmet kalitesini her gün bir adım öteye taşır vaziyete gelmiştir.

Cep Telefonu, Bilgisayar, Yazılım ve Güvenlik Sistemleri tedarik ve teknik servis hizmet alanları başta olmak üzere, teknolojinin temas ettiği her ürün ve her hizmeti donanımlı personel kadrosuyla faal olarak sunmaya devam etmektedir.

CepSayar’ın temel amacı yerel halkın hizmetinde; esnaf samimiyeti ve kurumsal yapının gücünün bir araya getirdiği imkan ve hizmet kalitesini bölgede örnek ve öncü olarak model haline getirmek, bu anlayışın hizmet olarak halka sunulması ve örnek olarak tüm sektörlere yansımasıdır.

Sosyal sorumluluk bilinci olarak;

donanımlı personeller yetiştirmek, istihdam imkanları sağlamak, insanların bütçelerini daha verimli kullanmalarına küçük te olsa bir katkı olarak geri dönüşüm ve onarım imkanlarını daha büyük olanaklar ve daha başarılı sonuçlar sunarak ortaya çıkarmak, bölgede işbirliği ve işgücünü bir araya getirerek gitgide büyüyen marka bilinirliğini arttırmak ve şehrimizi öncelikle kendi bölgesinin daha sonra yurt genelinde sektörde başarılı şehirler arasında öncü şehirler arasına sokmak vizyonuna katkıda bulunmak temel hedefler arasında yer almaktadır.

Amasya’da değişimin ve gelişimin öncüleri arasında yer alan CepSayar, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği imkanlarını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir. CepSayar, standartları belirleyen, keşfederek ve araştırarak ilerleyen bölgesel bir oyuncu olma vizyonuyla, bölge ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam etmektedir.

Web sitesi: cepsayar.com

Telefonlar

0358 218 90 00

0552 218 90 00

Yorum Ekle