ÇAYDİBİ 5. YAZ ŞENLİKLERİNDE BULUŞUYOR…

Taşova ilçemizin bamyası ile ünlü köylerinden Çaydibi köyü, 12 Ağustos 2019 Pazartesi (Kurban bayramının ikinci günü) geleneksel 5. Yaz Şenliğinde buluşacak.

Çaydibi köyü Dernek Başkanlığı ve Çaydibi muhtarlığı tarafından düzenlenen  Yaz Şenliği, Çaydibi Mesire alanında gerçekleştirilecek.
Çaydibi Köyü Dernek Başkanı Mustafa Öztürk Gazetemize yaptığı açıklamada; ”Çeşitli illerde yaşayan köyüne ve köylülerine hasreti duyanların özlemini bir nebze de olsa gidermek için başlattığımız birlik ve beraberliğimizin pekişmesine vesile olan geleneksel hale getirdiğimiz şenliklerimizde sizleri Çaydibi mesire alanımızda kucaklaşmaya davet ediyorum. Çok Kıymetli köylülerimizin birlikte gönlümüzce eğleneceğimiz şenliğimiz programımızda tüm köylülerimizi ve çok Kıymetli dostlarımızı aramızda görmek bizleri onurlandıracaktır.” dedi.
Çaydibi şenliklerinde Amasyaajans Ali Osman Kaymak‘ın sunumuyla eğlencenin adı Türk Halk Müziğinin Usta yorumcusu  Cumali Atilla ve fantezi  Müziğinin güçlü sesi Aslı Kökçe’nin sahne alacaklar.

Yorum Ekle